הפתרון המצויין לערימת האופניים שיש אצלכם במחסן

מה עושים כשמצטברים לכם דברים במחסן?

רבים האנשים שיש להם ערימות של דברים במחסן. הסיבות לצבור דברים רבות מאד – בין היתר נוסטלגיה, היקשרות רגשית, אגרנות שהסיבות לה פסיכולוגיות או טראומטיות, וקנייה כפייתית. בעידן של היום מאד קל לצבור דברים שהמרחק ביניכם לבין הקנייה הוא קליק אחד פשוט. לכן, כמובן, צריך לחשוב בחכמה לפני שקונים, אבל זה קל להגיד. היום גם הרבה מאד דברים שלא היו זמינים פעם הרבה יותר נגישים, דבר שמעלה את הפיתוי לקנות אותם, ובנוסף, האפשרות לקנות בתשלומים / אשראי גם הוא מעלה את הפיתוי. גם אם מדובר בשוקולד או שמפו שלא צריך, במינוי למגזין מיותר או אופניים עם זנב קשיח – קנייה היא פעולה יומית שיש לה משמעויות רבות. בסוף, נשארים עם מחסן מלא.

מה עושים אם אתם תקועים עם אין ספור חפצים בבית ולא יודעים איך להתחיל להיפטר מהם? הדרך הטובה ביותר היא להזמין בעל מקצוע כמונו, שי פינוי דירה, מקצועיים בכל מה שקשור לפינוי דירות, מחסנים, ובוודאי שמסייעים להיפטר מחפצים מרובים וכבדים.

קניתם אופני הרים ואין לכם מה לעשות איתן? שי פינוי דירה הוא הפתרון עבורכם! אופני הרים עם שיכוך מלא

אחת מהבעיות של הקנייה המרובה היא קנייה של מוצרים יקרים מאד, שבסוף עושים בהם שימוש רק פעם אחת. הילדים נורא רצו אופני הרים עם שיכוך מלא – ורצתם וקניתם להם את המותג הטוב ביותר באלפי שקלים. הם מאד התלהבו ואתם בוודאי הרגשתם טוב שהילדים קיבלו מה שהם רצו. אבל "הבעיה" עם ילדים היא, שהם גדלים. לכן לאחר שנה מצאתם את עצמכם עם אופני שטח במחסן – יקרים מאד, עם הרבה ציוד נלווה, יתומים, אף אחד לא רוצה לרכב עליהם. הילדים כבר עברו לעניין אחר, לכם ההורים אין זמן כי אתם בעבודה רוב היום והחופשות שלכם כלל לא כוללות נסיעה על אופניים, אלא דווקא נסיעות לחו"ל או חופשות בצימרים. מה עושים עם האופניים? במקום שהם סתם ישבו במחסן ויתפסו מקום, אתם יכולים לקרוא לנו. שי פינוי דירה מתמחים בפינוי דירות ולקיחת חפצים מיותרים, לרבות אופני שטח / אופני מרוץ, ומסדרים לכם את הבעיה. נתקעתם עם אופניים? שי פינוי דירה קונה אופניים! אנחנו נבוא אליכם הביתה ונפתור לכם את הבעיה, ואתם לא צריכים לדאוג מה לעשות עם האופניים היקרות שקניתם.

למה דווקא שי פינוי דירה?

בין אם תקועים עם אופני הרים עם שיכוך מלא ובין אם יש לכם הררי רהיטים שירשתם / מגזינים או צעצועים, אנחנו כאן בשבילכם. אנחנו מתמחים בפינוי דירות ומחסנים בכל חלקי הארץ. אנחנו מגיעים לכל מקום עם צוות מקצועי, מפרקים הכול, מעמיסים ולוקחים את הדברים הישנים (והטובים!) שלכם לאיפה שנסכם. לזבל, למכירה או לתרומה. למה דווקא אנחנו?

  • העבודה מקצועית ונעימה
  • המחירים הוגנים
  • אנחנו עם הציוד הלוגיסטי המתאים לפינוי בכל חלקי הארץ, עם קשרים ביורוקרטיים בעיריות ויודעים איפה / מתי מותר לפנות את הדברים
  • אנחנו יכולים לקנות מכם את הדברים – למשל אופניים – ובעצם לפנות לכם בחינם

אנחנו גם מוכרים דברים ובאמצעות כך מתפרנסים. לכן אנחנו אוספים מכם דברים בחינם או בתשלום, ומוכרים הלאה את החפצים. בין הדברים שאנחנו קונים: אופניים, יודאיקה, אמנות,  רהיטים, כלי כסף וזהב ועוד. אנחנו מביאים אנשי מקצוע שיעריכו את השווי ובכך בעצם מבטיחים לכם שתקבלו כסף טוב עבור האופניים שלכןם (או כל מוצר אחר) ועושים זאת בצורה הוגנת, מדוייקת ומסודרת, הכול רשום, הכול שקוף והכול באווירה נעימה. כולם מרוויחים!