מחפשים אספן קונה כלי כסף עתיקים?

Antique silver

אני אספן אשר קונה במזומן. אני קונה כלי כסף עתיקים ועוד מגוון פריטים מסוגים שונים. תוכלו לבוא אלי עם יודאיקה, עם פריטי אומנות וגם עם פריטי אספנות נוספים. תוכלו להנות מרווח באופן מיידי, לא צריך לחכות שבועות או חודשים כדי לקבל תמורה.

כסף מזומן עבור הפריט שברצונכם למכור

היתרון הגדול בעסקאות אלה הוא שאין צורך לחכות זמן רב עד לקבלת התשלום. לעיתים רבות פניה של מכירת פרטים שונים דורשת תמחור, הערכה וזמן רב. כאשר הנכם מעוניינים לקבל תמורה כספית, ללא צורך לחכות וללא הוצרך לדחות את מועד התשלום, תוכלו להגיע אלי, אספן קונה כלי כסף עתיקים.

על אילו כלים מדובר?

למעשה, תוכלו לפנות אלי עם כל כלי הכסף שברצונכם למכור, בין אם מדובר בפרטים רבים או בפריט בודד. כלי כסף שונים כגון קערות כסף, מגשי כסף, כוסות מכסף, מזלגות, סכינים, כפות, כפיות, כולם מכסף, חנוכיות מכסף, צלחות מכסף, קומקומי כסף, פמוטי כסף, גביעי כסף, קופסאות העשויות כסף. מלבד פרטים אלה תוכלו לפנות אלינו גם עם כלי נחושת, מוצרי יודאיקה, תשמישי קדושה, מזכרות שונות ועתיקות שונות, פרטי אספנות ופרטים מזהב. כמו כן תוכלו לפנות עם כלי בית מיוחדים ופריטי אופנה ייחודיים.

פריטי אספנות

פרטי אפנות הם לרוב בולים ישנים ובעלי ערך, ממדינות שונות ומתקופות שונות. מדובר גם על מטבעות ושטרות ישנים, גם הם מארצות שונות ומקומות שונים, בתקופות שונות בעבר, אך גם מצתים מעניינים, אולרים שונים וייחודיים ועוד.

חשוב לי לציין את זה כי אני לא רק אספן קונה כלי כסף עתיקים, תוכלו לפנות אלי עם כל אוסף שצברתם במשך השנים. מבין האוספים השונים אנשים כבר הגיעו אלי עם אוספים של סוסים, ציפורים, צפרדעים, פרחים, תרנגולים ותרנגולות, אפרוחים, אלמוגים, צדפות, גולות, סיכות, בובות ועוד. לעיתים קרובות אנשים גדלים ולא מרגישים יותר צורך להמשיך ולטפח את האוסף שהיה אצלם חשוב בעבר. במקרים כאלה ניתן להפרד ממנו ואף להרוויח ממנו כסף ולא רק לזרוק אותו ולהפטר ממנו.