מחפשים קונה יודאיקה? מצאתם!

קונה יודאיקה

חפצי יודאיקה הם חלק בלתי נפרד מכל בית יהודי ועל כן גם אם הם אינם הכי יפים ומרשימים, עדיין יש להם מקום של כבוד ופינה חמה בלב, ולו כי פריטי יודאיקה מחברים ואתנו למסורת, מזכירם לנו מאין הגענו ולא פעם הם גם עוברים בירושה, ועל הם עשויים להיות שווים עבורנו הרבה יותר. עם זאת, לא פעם נופל לרשותנו פריט יודאיקה כזה או אחר שפשוט אינו רצוי עבורנו, ולו כי הוא חף מקשר רגשי, הוא פגום, העיצוב שלו אינו לרוחנו, יש לנו ממנו כמה פריטים נוספים וכדומה. אם כן מה עושים? האם משליכים? ברור שלא! האם מוכרים? הכירו את חברת "קונה פלוס"!

התנהלות נבונה

חברת "קונה פלוס" בעלת ניסיון עצום ברכישה של חפצי יודאיקה, כאשר היא עושה זאת באופן מקצועי, לצד ליווי של מומחה אשר מתמחה בהערכת שווי, בבדיקת בעלות ובמתן הצעת מחיר שווה. מכאן שגם ניתן ללמוד אודות אותו פריט (ייעוד, היסטוריה, מנהגים וכדומה) וגם ניתן להבין כמה ניתן לקבל עבורו. כמו כן אנו תמיד ממליצים ללקוחות שלנו שאם יש להם חפץ יודאיקה שהם עושים בו שימוש נרחב (כגון חנוכייה א נרות שבת), אך העיצוב שלו אינו לרוחם, הם יכולים למכור לנו ועם הסכום לרכוש פריט חדש, בהתאם לטעמם האישי. האם הטיפ יעיל גם עבורכם?

קונה יודאיקה

עזרה רווחית

בין אם יש לכם חפצי יודאיקה מכסף, זהב, נחושת וכדומה, טוב לדעת שאנו עשויים להתעניין בהם, ולו כי הם בעל משמעות היסטורית. מכאן שאין זה נכו להמשיך לשמור חפצים שאינם רצויים, וזה כן נכון להיעזר בחברה אשר  מקפידה לשמור על שמה הטוב, ועל כן היא יודעת לרכוש מגוון מוצרי יודאיקה לצד הצעת מחיר שווה. גם אתם מבקשים לנצל זאת? למה מחכים?!

מכירה לידיים טובות

לסיכום נציין שאם גם אתם כבר זמן רב מחפשים אחר חברה אשר קונה יודאיקה, טוב לדעת שהגעתם למקום הנכון, טוב לדעת שאתם עומדים בפני חברה אחת אש ידועה כאמינה ומקצועית ואלו שתי תכונות חשובות ביותר כאשר עומדים למכור חפצים חשובים כגון פרטי יודאיקה. מה נותר? להבין האם הפריטים שאצלכם נכנסים למשוואה. כיצד יודעים? יוצרים קשר עם חברת "קונה פלוס"!