קונה אוספים

אוספים הוא תחביב שאהוב על אנשים רבים, והם יכולים להגיע במגוון רחב של צורות סביב כל סוג של פריט. זה יכול להיות אוסף מצתים, אוסף תקליטים, אוסף דיסקים, אוסף אולרים, אוסף תמונות וכדומה, אוספים הנאספים ונבנים לאורך שנים ארוכות כתחביב לכל דבר. יחד עם זאת, רבים מהאוספים האלה בסופו של דבר מגיעים אל המחסן, ואין בהם כל שימוש, וחלקם אף עוברים בירושה מאדם לאדם, ולמעשה מאבדים מערכם עבור האדם המקבל אותם. אם יש לכם אוסף כזה, ואתם מרגישים שאין לכם עוד צורך בו, שאין לכם שום קשר רגשי כלפיו, חברת קונה פלוס קונה אוספים מכל הסוגים ומציעה לכם את התמורה הראויה עבור כל אוסף.

הערכת שווי של האוסף והפקת הצעת מחיר הוגנת

לכל אוסף יש הערך שלו. עיקר הערך נובע למעשה מהקשר הרגשי של האספן עצמו, אך ישנם אוספים רבים שיש להם גם ערך כספי, ובמקרים רבים אתם יכולים להיות מאוד מופתעים מהערך האמיתי של האוסף שאתם מחזיקים בביתכם. כל שאתם צריכים לעשות כדי לבדוק כמה שווה האוסף שלכם, הוא ליצור קשר עם חברת קונה פלוס, ואנו נבצע הערכת שווי מקצועית של האוסף שברשותכם, ובהתאם לכך נפיק עבורכם הצעת מחיר שתשקף את התמורה הראויה עבור האוסף. הערכת השווי מתבצעת על ידי איש מקצוע, ובמקרה הצורך נזמין איש מקצוע המתמחה בתחום הספציפי בו עוסק האוסף.

קונים את כל סוגי האוספים ממצתים ועד מטבעות ובולים

חברת קונה פלוס קונה אוספים מכל הסוגים לרבות: אוסף מצתים, אוסף דיסקים, אוסף ספרים, אוסף אולרים, אוסף חרבות, אוסף תמונות, אוסף מטבעות, אוסף כלי עבודה, אוסף מיניאטורות, אוסף בובות, אוסף כלי מטבח, אוסף כלי כסף וכל אוסף מכל סוג שהוא, יהיה האוסף אשר יהיה, אנו קונים את כל סוגי האוספים ומשלמים לכם את התמורה הראויה עבורו. את התשלום המגיע לכם את לא תקבלו בצ'ק דחוי לעוד שלושה חודשים, לא בכרטיס אשראי, לא בתשלומים חודשיים שווים ולא במודל הקונסיגנציה. את התשלום שלכם אתם תקבלו בכסף מזומן ביד ומייד.

מעניקים לכם את המחיר ההוגן ואת התמורה הכספית ביד ומייד

קונה פלוס קונה אוספים מזה שנים ארוכות ומכירה בדיוק את כל הרגישויות השונות סביב התהליך מצד הלקוח. שני הדברים החשובים ביותר לכל לקוח, הוא א' לקבל את המחיר ההוגן תמורת האוסף שהוא מוכר, וב' לקבל את התמורה הכספית בכסף מזומן במעמד ביצוע העיסקה. כל אפשרות אחרת תמיד תעלה אצל הלקוח חששות שאולי הוא עשה טעות, ואולי הכסף לא יועבר אליו לעולם. חברת קונה פלוס היא חברה הפעילה בתחום זה כבר שנים ארוכות, ועושה את כל הנדרש על מנת לבנות את המוניטין שלה בצורה עקבית אצל כל לקוחותיה, ובכלל זה מקפידה לשלם ללקוח את המגיע לו ביד ומייד ובכסף מזומן.

לאוסף שלכם יש קונה, ואנחנו נעשה את כל הנדרש כדי למצוא אותו

אם אתם מביטים באוסף שלכם וחושבים שאולי אין באמת טעם למכור אותו, שכן אף אחד לא ירצה לקנות אותו, אתם רוצים לחשוב שבנית. חברת קונה פלוס קונה אוספים מכל הסוגים מזה שנים ארוכות, ויכולה להבטיח לכם שלכל אוסף יש קונה, ופשוט צריך לדעת למצוא אותו. את מציאת הקונה האידיאלי תשאירו כבר לנו, שכן זו היא ההתמחות שלנו, וזה הוא בדיוק התחום אותנו אנו חיים יום יום, ועושים זאת באהבה רבה. בין שיש לכם אוסף מפיות, בין שיש לכם אוסף של מצתים ובין שהאוסף שלכם הוא אוסף נרות או מטבעות עתיקים, קונה פלוס ימצאו כבר את הקונה האידאלי עבור האוסף שלכם, ויאפשרו לכם ליהנות ממכירת כל האוסף במסגרת עיסקה אחת הוגנת וראויה.

בדקו את הדברים בעצמכם ובדקו אותנו

גם לגבי הבטחתנו להערכת שווי הוגנת, אינכם חייבים לקבל את המילה שלנו כפי שהיא, ואנו בהחלט ממליצים לבצע מחקר שוק קטן סביב העלות הסבירה עבור האוסף שלכם. את המחקר הזה תוכלו לעשות באמצעות האינטרנט, ולאחר מכן, כאשר תקבלו את הערכת השווי שלנו, תוכלו לוודא שאכן קיבלתם הערכה ריאלית וראויה. כך אנו מעודדים את כל הלקוחות שלנו לעשות, כי כך אנו מאמינים שצריך להתנהל מסחר בין אנשים וכך אנו פועלים מזה שנים ארוכות. האוסף שלכם הוא פריט שאתם עשויים להיות קשורים אליו, וחשוב לנו שתהיו בטוחים שאם אתם כבר מוכרים אותו, אז לפחות שעשיתם עסקה טובה.

חברה עם מוניטין ועם לקוחות חוזרים

למעשה, מרבית הלקוחות של קונה פלוס, חוזרים אל החברה מייד לאחר שעשו שימוש בשירות קונה אוספים. לאחר שהלקוח חווה את השירות של קונה פלוס, הוא מבין שניתן לנצל את השירותים הנוספים של החברה למכירה של חפצים נוספים בבית, חפצים שאין ללקוח כל צורך בהם. ואכן, חברת קונה פלוס אינה קונה רק אוספים על כל סוגיהם, אלא למעשה את כל סוגי החפצים, פריטי הריהוט, מוצרי החשמל, מיניאטורות וחפצי נוי, כלי בית ומטבח, כלי עבודה וכל סוג אחר של פריטים אותם מוכרים לנו לקוחות שכבר עבדו איתנו בעבר.

מתפקדים כמתווך בין המוכר ובין הקונה

אחרי שאמרנו את כל זה, חשוב להבהיר שחברת קונה פלוס מתפקדת כמו חנות משכון קרי, אנחנו לא מציעים לכם את מחיר השוק הסופי, אלא מחיר תיווך שיאפשר לנו לאחר מכן למכור את האוסף שלכם הלאה. במסגרת העסקה אנו לוקחים על עצמנו סיכון משמעותי בכך שאנו קונים את האוסף שלכם מראש, וייתכן שלא נוכל למכור אותו במחיר שהערכנו או שלא נוכל למכור אותו כלל. יחד עם זאת, חברת קונה פלוס קונה אוספים ומבטיחה לכל לקוח את המחיר הטוב ביותר שניתן להשיג עבור אותו אוסף במסגרת עסקת תיווך שכזו.

קונים כל אוסף, בכל מצב, בכל גודל

כמו כן, חשוב להדגיש שאנו קונים את כל סוגי האוספים ללא קשר לגודל הפריטים, למצבם, לסוג הפריטים, או למורכבות הפינוי שלהם מביתכם. מן הסתם, מצבם של הפריטים ישפיע בסופו של דבר על השווי שלהם, אך בכל מקרה, אנו נבצע את הרכישה ונשלם עבור האוסף את המחיר ההוגן לו הוא ראוי. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת קונה פלוס עוד היום ולקבל את כל המידע הדרוש לכם כדי להבין יותר לעומק כיצד עובדת השיטה, כיצד מתנהל התהליך של רכישת האוסף, כיצד אנו מבצעים את הערכת השווי, ואיך תיראה עסקת המכירה בפועל.

צרו קשר לקבלת כל הפרטים הדרושים לכם כדי לקבל החלטה

בטלפון אחד תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות פעילותנו, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא, ולקבל תשובות שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. אנו מתחייבים לחוויית השירות הטובה ביותר, לתשלום התמורה המגיעה לכם בכסף מזומן, ולפינוי מיידי של האוסף מביתכם. לאחר מכן, אנו כבר נתמודד עם מכירת האוסף שלכם הלאה על בסיס הידע המקצועי והקשרים שיצרנו לאורך השנים עם אספנים ועם גופים שונים שעשויים להתעניין באוסף שלכם. צרו קשר עוד היום ונוכל לצאת אל הדרך.