קונה ארון עתיק– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

antique wooden carved door

יש לכם ארון עתיק שלאורך שנים רבות הייתם גאים בו, באותנטיות הנוסטלגית שלו, ובנוכחות הרבה שלו בביתכם, אלא שלאחרונה אתם מרגישים שהארון קצת איבד מחינו, ואולי אפילו הפך מנכס לנטל, כשכבר אין לכם מקום לאחסן אותו, ואין לכם עוד כל שימוש אמיתי בו. במקרה כזה, אתם תרצו למכור אותו ולקבל תמורתו את המחיר ההולם, ולא להשליך אותו לפח הזבל ללא כל תמורה. אפשרות אחת שיש בידיכם היא לפרסם מודעת יד שניה בלוחות מודעות באינטרנט ובעיתונות, ולהמתין שיגיע אליכם הקונה המיוחל בזמן שעשרות פונים יתעניינו אך לעולם לא יקנו. האפשרות השניה שלכם היא לפנות לקונה בטוח שכבר ממתין לכם עם הכסף ביד.

הערכת שווי והצעת מחיר מקצועית

אתר קונה פלוס קונה ארון עתיק מכל הסוגים, בכל הגדלים, בכל הגילאים ובכל הצבעים, ומציע לכם כסף מזומן ביד ומייד, כבר במעמד ביצוע העסקה. אין צורך בלוחות מודעות יד שניה, ואין צורך להתמקח על מחירים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לקונה פלוס, לספר לנו על הארון העתיק שלכם, לתת לנו פרטים על הארון, גודלו, צבעו, גילו, מצבו וכדומה, ואנו נבצע הערכת שווי בצורה מקצועית ונפיק עבורכם הצעת מחיר הוגנת והולמת המשקפת את ערכו האמיתי של הארון.

תומס 053-717-1186

קונים מכל רחבי הארץ ומשלמים במזומן

בהתאם לכך, נוכל לסכם על עסקה, ואז אנו נגיע אליכם, לא משנה אם אתם גרים בקריית שמונה, בבאר שבע, בתל אביב או בחיפה, נאסוף ונפנה את הארון מביתכם, ונפקיד בידכם את הכסף המגיע לכם בשטרות כסף מזומן. אתר קונה פלוס קונה ארון עתיק מכל הסוגים ומציע לכם עסקה שפשוט לא תוכלו להפסיד בה. אתם מקבלים את המחיר ההולם עבור הארון, ואתם מקבלים את כספיכם במזומן, ביד ומייד כבר במעמד ביצוע העסקה. ברגע שאנו נצא מהדלת, אתם תוכלו להניח את העניין מאחוריכם, כשכספכם כבר נמצא בכיסכם. צרו קשר עוד היום ונצא לדרך.