קונה ארונות עתיקים– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

Old painted wooden cabinets

אם יש לכם ארונות עתיקים מכל סגנון, בין שמדובר על ארונות בגדים, ובין שמדובר על ארונות מטבח, ארונות ספרים, ארונות אחסון או כל סוג אחר של ארונות, ואם אתם מעוניינים למכור אותם ולהרוויח תמורתם את המחיר ההולם עבורם, אתר קונה פלוס קונה ארונות עתיקים ומשלם לכם את המחיר ההוגן על פי הערכת שווי מקצועית. במשך שנים ארוכות קונה האתר מגוון רחב של פריטים עתיקים בכל רחבי הארץ, ומקפיד על שביעות רצונם המלאה של המוכרים והקונים על מנת להבטיח זרם קבוע של פריטים למכירה ולקנייה.

יש לכם קונה בטוח

אם אתם מעוניינים למכור את הארונות העתיקים שלכם, אתם לא צריכים לפרסם מודעות לוח יד שניה, ולא צריכים להתחיל במסע החיפושים אחרי הקונה האולטימטיבי, מכיוון שיש לכם כבר קונה בטוח אחד, הממתין לכם עם הכסף ביד, ומוכן להציע לכם את המחיר ההולם המשקף את השווי האמיתי של הפריטים שלכם על סמך נתונים כמו מצב הארונות, הגיל שלהם, הייחודיות שלהם, הגודל שלהם ועוד.

קונים מכל רחבי הארץ

בנוסף לכך, אתר קונה פלוס קונה ארונות עתיקים ומגיע אליכם כדי לפנות את הארונות מביתכם. לא משנה אם אתם מתגוררים בקריית שמונה שבצפון, בבאר שבע שבדרום, בתל אביב שבמערב או בירושלים שבמזרח, אנחנו נגיע אליכם, נאסוף את הארונות ונפנה אותם מביתכם, ובאותה הזדמנות גם נפקיד בידיכם את הכסף המגיע לכם.

תומס 053-717-1186

חוויית שירות יוצאת דופן

את כספכם, תקבלו מאיתנו בכסף מזומן ביד ומייד, כך שכאשר אנחנו נצא אל דרכנו, אתם כבר תוכלו להניח את כל העניין מאחוריכם כשכספכם נמצא במלואו בכיסכם. זו היא חוויית השירות שאנו רוצים להעניק לכל לקוח שלנו, חוויית השירות שבה אין לכם צורך לחשוש מצ'ק דחוי ללא כיסוי, חוויית שירות שבה אתם עושים עסקה שאתם פשוט לא יכולים להפסיד בה, וששום דבר לא יכול להעיב על ההישג שלכם ממכירת הפריטים שלכם.