קונה חדר שינה עתיק– אנחנו קונים צלצל עכשיו! 054-6565910

old poor room

אם יש לכם חדר שינה עתיק אותו אתם מחזיקים מאז קניתם אותו לפני שנים רבות, או שאולי קיבלתם אותו בירושה מהוריכם או קרובי משפחה, ואם אתם רוצים למכור את חדר השינה ולקבל עבורו את התמורה ההוגנת לאור הייחודיות שלו, כדאי שתדעו שיש מי שיקנה אותו מכם, ויש לכם לקוח הממתין לכך שתמכרו, וממתין לכך עם הכסף ביד.

יש מי שיקנה מכם את חדר השינה

אנשים רבים המעוניינים לקנות חדרי שינה עתיקים, תוהים בינם לבין עצמם האם יש מישהו שבכלל ירצה לקנות את חדרי השינה הללו. במצב כזה, הם פעמים רבות כלל לא מנסים לפרסם את חדר השינה בלוחות מודעות היד השניה, ואם הם אכן עושים כך, ואינם חווים פרץ של פניות מאנשים המתעניינים בחדר השינה, הם מייד מסיקים שכנראה אף אחד לא מעוניין לקנות אותו.

קונים מכל רחבי הארץ ומשלמים במזומן

ובכן, אתר קונה פלוס קונה חדר שינה עתיק מכל הסוגים ובכל הגדלים, ואתר קונה פלוס גם יודע למצוא את מי שצריך את אותו חדר שינה, מי שיסכים לשלם עליו כסף. אם יש לכם חדר שינה עתיק ואתם רוצים למכור אותו לקונה פלוס, כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולספר לנו על הרצון שלכם למכור אותו. כמו כן, תצטרכו לספר לנו על חדר השינה עצמו, גודלו, מה הוא כולל, מה מצבו, מה צבעו ופרטים נוספים שנבקש מכם. בהתאם לכך, נבצע הערכת שווי מקצועית ונפיק עבורכם הצעת מחיר הולמת והוגנת שתשקף את שוויו של חדר השינה העתיק שלכם.

צרו קשר עוד היום

לכשנגיע להסכמה, אנו נגיע אליכם ונפנה את חדר השינה העתיק מביתכם, אך לא לפני שנפקיד בידכם את התשלום המגיע לכם, ונעשה זאת לא באמצעות צ'ק דחוי, לא באמצעות תשלומים חודשיים שווים, אלא דווקא באמצעות שטרות כסף מזומן אותם תקבלו מייד במעמד ביצוע העסקה. צרו קשר עוד היום, ונוכל לעשות את הצעד הראשון לקראת עסקה מוצלחת.