קונה ירושה

ירושה היא מילה המעלה בנו רגשות אמביוולנטיים של עצב ושמחה. מצד אחד, האובדן של קרוב משפחה, שהיה מספיק קרוב אלינו כדי להוריש לנו את רכושו, מצד שני הרכוש שאנו מקבלים לידינו, רכוש שיכול לשנות לחלוטין את מסלול החיים שלנו, ולאפשר לנו ליהנות מקצת יותר בטחון כלכלי. אם זה הוא בדיוק המצב בו אתם נמצאים, אתם רוצים לתת לעצמכם את הזמן כדי למצות את העצב, כדי להתייחד עם הקרוב שנפטר, ולהיפרד ממנו בצורה ראויה, ורק לאחר מכן, לבחון כיצד תוכלו להפיק את הערך הרב ביותר מהירושה שאותה קיבלתם.

שלל פריטים המיועדים למכירה

כעת, משאתם עומדים מול הירושה ותוהים לעצמכם מה עליכם לעשות, כדאי שתדעו שכל מה שיש בתוך דירת הירושה הוא בעל ערך כספי. תחת הכותרת ירושה אפשר לכלול כמעט כל פריט ביתי שאפשר לחשוב עליו לרבות ספרים, בגדים, דיסקים, תכשיטים, כלי בית, כלי מטבח, תמונות קיר, חפצי נוי, שטיחים, ארונות, ספריות, ספות, שולחנות, כסאות, פריטי ריהוט שונים, מראות, תקליטים, כלי כסף ואפילו חפצים עתיקים ואולי אוספים למיניהם שהיו מנת חלקו של הנפטר.

שמירת החפצים החשובים לכם, ומכירה של כל היתר

מן הסתם, בתוך כל הפריטים שבירושה, ישנם לא מעט פריטים שאותם אתם רוצים לשמור לעצמכם, פריטים בעלי ערך רגשי גבוה עבורכם, או פריטים שאתם פשוט בוחרים לשמור אותם לשימושכם או לאחסון, אלא שאת מרבית הפריטים אתם לבטח תרצו לפנות מהדירה על מנת שתוכלו להכין את הירושה אל השלב הבא בחייה, בין שמדובר במעבר שלכם למגורים באותה ירושה, ובין שמדובר בהעמדתה להשכרה או למכירה. במקרה כזה, כדאי שתדעו שישנו פתרון קל וזמין, שיאפשר לכם למכור את כל הפריטים בירושה בצורה מרוכזת ומשתלמת.

הפתרון הטוב ביותר למכירת כל תכולת הירושה בבת אחת

אפשרות אחת שעומדת בפניכם היא למצוא קונה ירושה קרי, גוף המגיע לדירה וקונה את כל התכולה שלה. לחילופין, תוכלו לפרסם את כל הפריטים למכירה בלוחות מודעות יד שניה כפי שרבים רגילים לעשות כאשר הם רוצים למכור פריט כלשהו שאין להם עוד צורך בו. העניין הוא שפרסום של כל חפצי הירושה בלוחות יד שניה, יכול להתברר כמשימה מעט מורכבת ואפילו מגוחכת. הפרסום של כל הפריטים בנפרד זה מזה, קבלת אין ספור פניות מאין ספור מתעניינים, התמקחות על כל פריט ועל כל שקל, ובסופו של דבר שיעורי רכישה נמוכים מאוד ביחס למאמץ שאתם צריכים להשקיע. במקום זאת, יש באפשרותכם למכור את כל תכולת הירושה בצורה מרוכזת, ולקבל עליהם את התמורה ההוגנת המגיעה לכם.

חברה מקצועית ומנוסה עם מוניטין רב

חברת קונה פלוס קונה ירושה מזה שנים ארוכות, ומאפשרת לכם למכור את כל החפצים שאתם מעוניינים למכור בפעם אחת, בביקור אחד, ללא כל מאמץ או עבודה מצידכם. אנו פעילים בתחום זה מזה שנים ארוכות, ומצליחים לשמור על מוניטין גבוה, אמינות גבוהה בעיני לקוחותינו, ומדיניות קפדנית של הגינות בתמחור הפריטים השונים. את התמחור של הפריטים שלכם אנו נבצע בסיוע איש מקצוע, שיבצע הערכת שווי מקצועית לכל פריט ופריט ולסך כל הפריטים בירושה.

הצעת מחיר הוגנת ותשלום בכסף מזומן ביד ומייד

בהתאם לכך, נפיק עבורכם הצעת מחיר, ולאחר שנגיע לעמק השווה, אנו נגיע אליכם, נפנה את כל הפריטים מביתכם ללא כל מעורבות מצידכם, ונשאיר אצלכם את הכסף המגיע לכם. את כספכם תקבלו מאיתנו לא בצ'ק דחוי, ולא בתשלומים חודשיים שווים, ולא בכרטיס אשראי ולא בהבטחה לתשלום עתידי על פי מודל הקונסיגנציה. את כספכם תקבלו מאיתנו בכסף מזומן ביד ומייד, כך שכאשר אנו נסגור אחרינו את הדלת ונעזוב את ביתכם עם כל החפצים, אתם תוכלו להיות רגועים שהכסף כבר אצלכם, ואף אחד לא חייב לכם דבר, ולהניח את כל הסיפור מאחוריכם, פנויים להמשך הטיפול בדירת הירושה.

אפשרות לביצוע מיון של החפצים לפני סגירת עסקת המכירה

קונה פלוס קונה ירושה ומבינה בדיוק את הרגישויות הנלוות לתהליך זה, ואת הקושי של בני המשפחה לעמוד לעיתים באתגרים של כניסה לבית המנוח ולחוות אותו מחדש. בהתאם לכך, אנו מסייעים גם במיון של כל החפצים, ומפרידים בין חפצים שעשויים להיות בעלי ערך רגשי עבורכם, חפצים בעלי ערך כספי גבוה, וחפצים שסביר להניח כי תרצו לפנות. את כל החפצים נמיין בצורה קפדנית על פי הוראות שתתנו לנו מראש, ובהמשך לכך תוכלו אתם לעבור על החפצים ולאשר את הפריטים המיועדים למכירה. אל משימת הפינוי נגיע עם כלי רכב מתאים כך שבמפגש אחד תוכלו גם לפנות את דירת הירושה שלכם, גם למכור את כל הפריטים ולהרוויח את התמורה הראויה עליהם, וגם לסמן וי על שלב חשוב בתהליך הכנת הדירה אל השלב הבא בחייה.

חברה מובילה ובעלת סטנדרטים יוצאי דופן של שירות

חברת קונה פלוס היא לא החברה היחידה אשר קונה ירושה, ואם תחפשו היטב בשוק, תוכלו לגלות שקיימות חברות נוספות המציעות את השירות. יחד עם זאת, קונה פלוס היא החברה הוותיקה ביותר, והחברה שמבצעת את כל תהליך המכירה בצורה הכי מקצועית והכי הוגנת בשוק. כאמור, כל הערכות המחיר שאנו נותנים לכם הן הערכות מחיר המבוצעות על ידי אנשי מקצוע. אם יש בירושה פריטי אספנות בעלי ערך אספני גבוה, אם יש בירושה פריטים עשויים מתכות יקרות או חומרים יקרים אחרים, הכל יבוא לידי ביטוי בהערכת השווי שתקבלו מאיתנו ללא יוצא מן הכלל.

לקוחות קבועים שממשיכים לעבוד איתנו

כך אנו נוהגים מאז שהתחלנו עם פעילותינו בתחום, וכך מכירים אותנו כל לקוחותינו. למעשה, מרבית הלקוחות שלנו שמזמינים אותנו לצורך מכירת תכולת הירושה, מזמינים אותנו גם בהמשך כדי לקנות אוספים שאין להם עוד צורך בהם, כלי כסף, כלי בית, תקליטים, ענתיקות ועוד אין ספור סוגי חפצים שאין להם עוד צורך בהם, ושאותם הם מעוניינים לסלק מביתם על מנת לפנות מקום, ולהרוויח את המעט שאפשר להרוויח על הפריטים הללו.

התקשרו לקבלת כל המידע והפרטים

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת קונה פלוס עוד היום, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם, לקבל את כל התשובות על שירות קונה ירושה, ולקבל את כל המידע אודות האופן בו מתנהל התהליך, האופן בו אנו מבצעים את הערכת השווי, והאופן בו תוכלו לוודא שאתם מקבלים מאיתנו את ההצעה ההוגנת ביותר. די אם נרמוז בכך שאנו מעודדים את לקוחותינו לבצע מחקר שוק משל עצמם, ולבדוק באינטרנט מה הוא השווי של הפריטים הבולטים שהם רוצים למכור, על מנת שיהיה להם בסיס להשוואה אל מול הצעת המחיר שאנו מעניקים להם.

חוויית שירות שלמה ומושלמת

בעבודה עם קונה פלוס, מובטחת לכם חוויית שירות שלמה, הן בתהליך הפיזי של הערכת השווי, איסוף החפצים ופינויים מהדירה, והתשלום של הכסף המגיע לכם ביד ומייד, והן בתהליך האישי שאתם עוברים לרבות ראש שקט שהכל מבוצע בצורה מקצועית ושאתם מקבלים את מה שמגיע לכם עד השקל האחרון מבלי לדאוג ומבלי לחשוש לדבר. צרו עימנו קשר עוד היום ובתוך זמן קצר נגיע אליכם להזנקת התהליך.