קונה ירושות מקצועי ואמין

קונה ירושות

לא מעט אנשים מבקשים להפיק את המרב מירושה שהם קיבלו, אך באותה נשימה לא מעט אנשים מוצאים שלאחר שהם עברו על כלל התכלה ואף הזמינו משפחה וחברים שיעברו וייקחו לביתם חפצים רצויים, עדיין נותרים עם לא מעט ציוד משומש שאינו רצוי. מה עושים? ובכן במקום לבחור בדרך הקלה ופשוט לזרוק (כואב הלב), טוב לדעת שניתן גם למצוא לאותם מוצרים בית חדש, גם לקבל סיוע בהוצאת הפריטים מהבית וגם ניתן ליהנות מתמורה כספית רווחית. כיצד ניתן להפיק כל זאת? באמצעות פניה אחת אל חברת "קונה פלוס"!

בחינת שווי מקצועית

חברת "קונה פלוס" הינה חברה אשר פועלת לאורך זמן בתחום רכישה של חפצים משומשים, כאשר היא עושה זאת באופן מקצועי ולצד מומחים מהתחום. כיצד מתנהל תהליך המכירה? ובכן ברגע שחושבים שיש לכם בבית פריט כלשהו אשר עשוי לעניין את החברה, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישה, או אפילו לשלוח תמונה של אותו מוצר. מכאן ברגע שהחברה אכן מביעה התעניינות היא מגיע עד אליכם, מצוידת במומחים בתחום הערכת שווי של חפצים ובחינת בעלות, כך שבתום בחינה דקדקנית ניתן להבין כמה אותו מוצר שווה וכמובן לקבל הצעת מחיר כדאית – פשוט ורווחי!

קונה ירושות

מגוון נרחב של ירושות

חברת "קונה פלוס" קונה ירושות, אך אם אתם מבקשים להבין אלו סוגי ירושות, הרשו לנו להסביר לכם שבין היתר גם מדובר בפסלים, אוספים, חפצי כסף וזהב, שלל אוספים, ציורי שמן, תכשיטים, חפצי יודאיקה, ספרי קודש, מסמכים ישנים, שטיחים עבודת יד, שעונים, חפצי אומנות ועוד. אי לכך בין אם הירושה כוללת פריט כזה או אחר ואתם מבקשים להבין כמה הוא עשוי להיות שווה עבור הצד השני, ואף להתחיל לדמיין מה תעשו עם הסכום שיכנס, גם אתם מזומנים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים מבית "קונה פלוס".

ניתן להיות רגועים ולצאת מורווחים

לא פעם ניתן למצוא שלל אוצרות אשר מסתתרים בין ערימות של חפצים. מכאן שאם מבקשים למצוא אותם, יש צורך בעין מקצועית, ממש כפי שיש למומחים מבית "קונה פלוס", כאשר מראש טוב לדעת שהחברה מעניקה מחיר הוגן, וזאת כי מדובר בחברה ששמה הטוב הולך לפניה ולזה אין מחיר.