קונה ירושות

קבלת ירושה הוא דבר משמח, אם כי לוקח מעט זמן לפני שאפשר להתחבר לשמחה הזאת וליתרונות שלה, לאחר מותו של אדם קרוב לנו, שהיה מספיק קרוב כדי להוריש לנו את כל רכושו. לאחר שסיימתם עם תהליך האבל הראשוני ואתם מתפנים לטפל בירושה שקיבלתם, מה שאתם רוצים לעשות הוא להכין את הירושה כמה שיותר מהר וכמה שיותר קל אל השלב הבא בחייה. כמה שיותר קל זה לא רק הקלות הפיזית של פינוי כל הפריטים, אלא גם היכולת לבצע את הפעולה מבחינה רגשית. בהיבט זה אתם בוודאי לא רוצים להשליך את כל הפריטים לפח האשפה, ולהרגיש כאילו כל אותם פריטים שהוריש לכם קרוביכם הם חסרי ערך עבורכם.

פרסום בלוחות מודעות – רעיון לא מציאותי

ובכן, אתם בהחלט יכולים להפיק את הערך הראוי עבור כל פריט שאתם רוצים לפנות מהדירה על ידי פרסום כל אחד מן החפצים בלוחות יד שניה באינטרנט ובעיתונות, אם כי רק מעצם המחשבה על הפתרון הזה, אתם עלולים להרגיש תחושה של יאוש. פרסום כל הפריטים בלוחות, אין ספור הטלפונים שיציפו אתכם בחודשים הקרובים, ההמתנה לקונה שיתעניין, שיגיעו וגם יקנה לבסוף, וההבנה שיהיה עליכם להמשיך ולפרסם עוד חודשים ארוכים עד שתצליחו למכור את כל החפצים, כל אלה מורידים את האופציה הזאת מעל השולחן.

למכור את כל תכולת הירושה בבת אחת

האפשרות השניה שעומדת בפניכם היא למצוא קונה ירושות מקצועית שיכול לקנות מכם את כל תכולת הירושה, וגם אם המחירים שיציע לכם הם מחירי תיווך בלבד, זה עדיין יצא לכם משתלם מבחינה כלכלית, ומשתלם הרבה יותר מבחינה נפשית. את כל החפצים אתם מוכרים לגורם אחד, בפעם אחת, מקבלים את התמורה שלכם ביד, ויכולים להניח את כל העניין מאחוריכם תוך שאתם מתפנים לטיפול בהובלת הדירה אל השלב הבא בחייה, בין שמדובר במעבר למגורים בדירה, ובין שמדובר בהעמדתה למכירה או להשכרה.

קונים את כל סוגי החפצים והפריטים, בכל שווי ובכל מצב

חברת קונה פלוס קונה ירושות מזה שנים ארוכות, ומוכרת כאחת החברות המובילות בשוק הקניה והמכירה של חפצים שונים וכן של ירושות שלמות. החברה קונה ירושות על כל תכולתן, כולל כל סוגי החפצים: כלי בית, כלי מטבח, תמונות קיר, ספרים, בגדים, דיסקים, חפצי נוי, עציצים, מראות, ארונות, מיטות, ספריות, שידות, ספות, שולחנות, כסאות, מנורות לילה, שעונים, תכשיטים, תיבות אחסון, ריהוט מכל הסוגים, מוצרי חשמל קטנים וגדולים, מכונות כביסה, מקררים, טלוויזיות ולמעשה כל סוג של פריט שאפשר למצוא בדירה טיפוסית, קונה פלוס קונה אותם.

מגיעים אליכם, מפנים את כל הפריטים ומשלמים במקום

על מנת להקל עליכם את התהליך כמה שיותר, ועל מנת שתוכלו לעבור את תהליך המכירה בצורה רגועה ושלווה, אנו מבצעים את כל התהליך בצורה הכי מקצועית שתוכלו למצוא בשוק. בכלל זה, אנו מגיעים אליכם עם איש מקצוע שמבצע הערכת שווי מקצועית לכל הפריטים בדירה, ובהתאם לכך מפיקים עבורכם הצעת מחיר כוללת. לאחר שדנו בהצעת המחיר והגענו לעמק השווה, אנו מפנים את כל הפריטים מהירושה בעצמנו, ללא כל מאמץ או מעורבות מצידכם, ומפקידים בידיכם את הכסף המגיע לכם תמורת החפצים.

התשלום במזומן, ביד ומייד

את הכסף שתקבלו, תקבלו מאיתנו לא באמצעות צ'ק דחוי שאינכם יודעים אם יש או אין לו כיסוי, לא בתשלומים חודשיים שווים, שלא תדעו האם הם יכובדו, לא באמצעות כרטיס אשראי ולא בשום אמצעי דומה אחר, אלא בכסף מזומן אותו אתם מקבלים ביד ומייד, כך שמרגע שיצאנו מדלת ביתכם, הכסף שלכם כבר נמצא בכיסכם, אתם יכולים להשאיר את כל העניין מאחוריכם, ולמקד את עצמכם בתהליך של הטיפול בדירת הירושה על מנת לקחת אותה אל השלב הבא בחייה.

חוויית השירות הטובה ביותר בשוק

חברת קונה פלוס קונה ירושות, ולאורך כל תהליך המכירה, אנו מקפידים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, ולאפשר לכם להיות בטוחים בכל צעד שאתם עושים. בהתאם לכך, אנו גם ממליצים לעשות חקר שוק משל עצמכם, לבחור מספר פריטים בולטים בירושה, ולבחון בעצמכם באמצעות האינטרנט, מה הוא השווי הסביר של פריטים אלה. בצורה זו, תוכלו לגלות שהערכות השווי שאנו מעניקים לכם הן הערכות שווי אותנטיות ומקצועיות, ולא הערכות שווי המיועדות להגדיל את רווחינו על חשבונכם. לאורך השנים למדנו שעצם ההתעקשות שלנו לתת ללקוח את מה שמגיע לו, הוא הסוד שמאפשר לנו גם להרוויח מפעילות המכירה של החפצים הלאה, וגם להמשיך ולקיים את העסק המשגשג לאורך שנים ארוכות עם מוניטין שצועד איתנו מזה זמן רב.

לקוחות נאמנים המזמינים שירותים נוספים לאחר שמכרו את תכולת הירושה

למעשה, לקוחות רבים המזמינים אותנו במסגרת שירות קונה ירושות, מזמינים אותנו גם לאחר מכן על מנת לבצע פינוי של פריטים וחפצים שונים שהם אינם צריכים בביתם הפרטי. אנו מפנים את כל הפריטים, משלמים ללקוח את המגיע לו עד השקל האחרון, ובכסף מזומן, וממשיכים הלאה אל הלקוח הבא. את כל הפריטים שאנו קונים אנו מציעים לאחר מכן למכירה לגופים ואנשים שונים העוסקים באספנות, או שפריטים אלה נדרשים להם לצרכים שונים. חברת קונה פלוס קונה ירושות כדי שכל מה שאתם לא צריכים, יגיע בסופו של דבר למי שכן צריך. אנו הגורם המחבר בין המוכר לקונה, ואנחנו אוהבים לעשות את זה יום יום כבר שנים ארוכות.

מציעים מחירי תיווך כדי שכולם יוכלו להרוויח

בהיבט זה חשוב להדגיש, שהמחירים המוצעים על ידנו הם אינם המחירים הסופיים של השוק, וזאת מאחר ועלינו עוד למכור את הפריטים הללו ולייצר את הרווח הכספי שיצדיק את פעילותנו. אנו משקיעים כסף, זמן, עבודה ומאמץ רב באיתור חפצים, ברכישתם, אחסנתם ומכירתם לאחר מכן, ועל כל העלויות האלה עלינו גם להפיק רווח כספי. בנוסף לכך, אנו נוטלים עלינו למעשה את כל הסיכון כאשר אנו קונים את כל הפריטים בבת אחת ובכסף מזומן מבלי שאנו יודעים אם נצליח למכור את כל הפריטים והאם נצליח למכור אותם במחיר שלו אנו מצפים.

מבטיחים את הטוב ביותר לכל לקוח ולקוח

יחד עם זאת, חברת קונה פלוס קונה ירושות מזה שנים ארוכות, וממשיכה לקבל פניות רבות מלקוחות רבים, מה שמוכיח שאנחנו עושים את זה נכון. אנו מקפידים תמיד שכולם יצאו מנצחים, שהלקוח יקבל את כל מה שמגיע לו, ושאנו נוכל למכור את הפריטים ברווח כספי ראוי שיצדיק את פעילותנו. כך אנו נוהגים מזה שנים רבות, כך הלקוחות שלנו מכירים אותנו, וכך אנו בונים את המוניטין שלנו משנה לשנה.

צרו קשר עוד היום לקבלת כל המידע הדרוש לכם

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם קונה פלוס עוד היום, לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם אודות השירות קונה ירושות, לשאול את השאלות המטרידות אתכם, ולקבל את כל התשובות הדרושות לגבי תהליך הרכישה, האופן בו אנו עורכים את הערכת השווי, האופן בו אתם תוכלו לבדוק את מידת ההגינות של הצעותינו, וכל עניין אחר המטריד אתכם סביב השירות והתהליך הצפוי.