קונה כורסאות וכסאות מרופדים– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

קונה כורסאות וכסאות מרופדים

כורסאות וכסאות מרופדים הוא סגנון עיצוב עתיק משהו, המאפיין בעיקר פריטי ריהוט משנות ה 70 של המאה שעברה. בעבר, היה זה נהוג לרפד כורסאות וכסאות בריפודים בעלי עיצובים שונים, בין שלצורך שינוי המראה שלהם, ובין שלצורך תיקון והסתרת קרעים בריפוד המקורי. מאז, השתנתה תרבות קניית הרהיטים שלנו, ובדרך כלל, כאשר אנחנו רוצים להחליף את מראה הבית, אנחנו מחליפים את מערכת הריהוט כולה, וקונים מערכת חדשה במקום.

הערכת שווי מקצועית ואובייקטיבית

אם יש לכם פריטי ריהוט כאלה, ואתם מרגישים שהגיע הזמן להיפטר מהם אך אתם רוצים להרוויח עליהם את הכסף המגיע לכם, אתר קונה פלוס קונה כורסאות וכסאות מרופדים מכל הסוגים ובכל גדלים, ומציע לכם עסקה כדאית שלא תוכלו להפסיד בה. המדובר על עסקה שבה כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולספר לנו על הכורסאות והכסאות המרופדים שלכם, כמה כאלה יש לכם, מה מצבם, מה גודלם, מאפיינים נוספים שלהם וכדומה. בהתאם לכך, אנו נבצע הערכת שווי מקצועית ואובייקטיבית על מנת לקבוע את המחיר ההולם המשקף את שוויים האמיתי.

תומס 053-717-1186

תשלום בכסף מזומן, ביד ומייד

בהתאם לכך, נפיק עבורכם הצעת מחיר הולמת והוגנת, ואתם תצטרכו להחליט האם זה מתאים לכם. מרגע שהחלטתם למכור לנו את הפריטים, אנחנו נגיע אליכם ונאסוף מכם את הפריטים בעצמנו. כדי למנוע מכם חששות מיותרים, כבר במעמד ביצוע עסקת המכירה, נפקיד בידיכם את הכסף המגיע לכם, ולא נעשה זאת באמצעות צ'ק דחוי או על בסיס הבטחה לתשלום עתידי שלא תדעו אם ישולם לכם אי פעם, אלא באמצעות שטרות כסף מזומן שיימסרו לידכם ביד ומייד.

עסקה שאפשר רק להרוויח בה

אין צורך לפרסם מודעות יד שניה, אין צורך לחפש את הקונה המיוחל, ואין צורך להתעסק עם כל הלוגיסטיקה שמסביב. אתר קונה פלוס קונה כורסאות וכסאות מרופדים ומשלם לכם במזומן ביד ומייד, מבטיח לכם עסקה שתוכלו רק להרוויח בה. צרו קשר ונצא לדרך.