קונה כיסאות עתיקים– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

קונה כיסאות עתיקים

ריהוט עתיק עדיין נחשב לריהוט אטרקטיבי מאוד בבתים רבים, שמעדיפים דווקא את סגנון העיצוב הנוסטלגי והאותנטי על פני העיצוב המודרני. במקביל, ישנם גם הרבה בתים הנמצאים בתהליכי שינוי ומשנים את קו העיצוב של הבית מעיצוב עתיק ומסורתי לעיצוב מודרני ומרובע המשלב זכוכית, עץ ומתכת מבריקה. אם גם אתם מוצאים את עצמכם בשלב בו הריהוט העתיק שלכם כבר אינו משמש אתכם כבעבר, ואתם מעוניינים למכור אותו ולהפיק תמורתו את הרווח המגיע לכם, כדאי שתדעו שכבר יש לכם קונה, והוא רק ממתין שתחליטו למכור.

ספרו לנו שאתם רוצים למכור

אתר קונה פלוס קונה כיסאות עתיקים ולמעשה את כל סוגי הריהוט העתיק לרבות ארונות עתיקים, כונניות עתיקות, שולחנות עתיקים, ספריות עתיקות, רדיו עתיק, מכונות כתיבה עתיקות ועוד שורה ארוכה של פריטים ביתיים עתיקים. כל שעליכם לעשות כדי למכור לנו את הכסאות העתיקים שלכם הוא לספר לנו שזה מה שאתם רוצים לעשות, ולתת לנו פרטים על הכסאות עד כמה שניתן. במידת הצורך נוכל להגיע אליכם כדי לבחון את הכסאות מגוף ראשון על מנת לבצע הערכת שווי מקצועית.

תומס 053-717-1186

מגיעים לכל רחבי הארץ

בהמשך הדרך, לאחר שנגיע לעמק השווה, אנו נגיע אליכם, ולא משנה היכן אתם מתגוררים ברחבי הארץ, נאסוף את כל הכסאות והפריטים שאתם מעוניינים למכור, ונמסור לידכם את התמורה המגיעה לכם, לא בצ'ק דחוי, לא בהבטחה לתשלום עתידי בשיטת הקונסיגנציה ולא בתשלומים חודשיים שווים, אלא בשטרות כסף מזומן, ביד ומייד, כל הסכום כולו.

משלמים במזומן

כך אנו נוהגים מזה שנים רבות עם כל לקוחותינו, וכך אנו מבטיחים זרם תמידי של פריטים אותם אנו קונים ומוכרים הלאה למי שצריך אותם ומוכן לשלם עליהם. אתר קונה פלוס קונה כיסאות עתיקים ומבטיח לכם עסקה שאתם לא יכולים להפסיד בה. צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל לעשות כבר את הצעד הראשון לקראת עסקה מוצלחת.