קונה כלי כסף

כלי כסף הוא מונח גג הכולל בתוכו אין ספור סוגים של כלים ופריטים עשויים כסף. אלו יכולים להיות כלי מטבח, חפצי נוי, כלי אוכל, קופסאות ותיבות אחסון קטנות, קישוטים ועיטורים לבית, שרשראות לתלייה ועוד אין ספור סוגים של כלים העשויים כסף. כלים אלה היו בעבר מאוד פופולאריים ונפוצים, פשוט מכיוון שטרם הומצא הפלסטיק, וטרם נעשה שימוש בזכוכית לייצור כלים שונים אלה. הכסף היה חומר הגלם שנתן את האיזון הטוב ביותר בין איכות ועמידות הכלים ובין המחיר. כמובן שהיו גם כלי נחושת שהיו אף יותר פופולאריים מכלי הכסף, אך כלים עשויים כסף הם הכלים שיכלו ללוות אדם לאורך כל חייו, ולשרת אותו בצורה נאמנה.

כלי כסף המוצאים את דרכם אל ארגז במחסן

את כלי הכסף הללו אנו נוהגים להעביר בירושה מאב ואם לילדיהם, וככל שעוברות השנים, מאבדים כלים אלה מערכם, לא רק ברמה הפונקציונלית, שכן היום כבר ישנם תחליפים טובים, יעילים וזולים יותר מאשר כלי כסף, אלא גם ברמה העיצובית. גם עיצוב הבית באמצעות כלי כסף היא פרקטיקה שכבר כמעט ואי אפשר לראות, והתוצאה של כל זה היא מחסן עמוס בכלי כסף יפים, מיוחדים ובעלי שווי כספי גבוה, שסך הכל אוספים אבק ותופסים מקום יקר ערך בבית.

כלי הכסף שלכם שווים כסף, ואתם יכולים למכור אותם עוד היום

במקום לאגור את כלי הכסף שלכם ללא כל שימוש או מטרה, תוכלו לעשות איתם את הדבר הנכון ולהעביר אותם למי שבאמת זקוק להם, למי שבאמת עושה בהם שימוש, בין למטרות פונקציונליות ובין למטרות עיצוב. אלא שאתם לא באמת צריכים להעביר את כלי הכסף שלכם ללא כל תמורה, ומגיע לכם לקבל את שוויו של כל כלי שאתם מוסרים עד השקל האחרון, וזה בדיוק מה שמציעה לכם חברת קונה פלוס, המתמחה מזה שנים רבות, בקניה ומכירה של אין ספור סוגי חפצים ובכלל זה גם כלי כסף.

קונים את כל סוגי כלי הכסף

קונה פלוס קונה כלי כסף בכל מצב, בכל איכות ומכל סוג. אנו קונים כוסות כסף, צלחות כסף, מזלגות, סכינים, כפות, כפיות מכסף, כלי מטבח אחרים עשויים כסף, תכשיטי כסף, חפצי נוי עשויים כסף, אהילים ונברשות מכסף, שרשראות מסוגים ובגדלים שונים, תיבות, קופסאות ואמצעי אחסון בכל גודל, כלי עבודה עשויים כסף, ולמעשה כל סוג של פריט שאתם יכולים לחשוב עליו, כל עוד הוא עשוי כסף. כידוע, כסף היא מתכת אצילה, ולכן גם ערכה גבוה יותר ממתכות רבות לרבות נחושת, ברונזה, פליז וכדומה. מתכת פופולארית אחת ששוויה גבוה יותר מהכסף היא מתכת הזהב, וגם את פריטי הזהב שלכם אנו רוצים לקנות.

הדרך הטובה, הקלה והמשתלמת ביותר למכור כלי כסף

כעת, אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע למכור לקונה פלוס את כלי הכסף שלכם, הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, והתשובה לכך היא מאוד פשוטה. לאורך שנים של אחסון כלי הכסף במחסן הבית, לא עשיתם איתם דבר, ומן הסתם, לא עשיתם זאת בגלל הטירחה הכרוכה במכירת כל הכלים הללו. כדי למכור אותם, עליכם לפרסם מודעות בלוחות מודעות יד שניה, להמתין חודשים ארוכים שאנשים יתקשרו אליכם, להתמקח עם כל אדם שמתעניין, ובסופו של דבר למכור חפץ אחד פה, חפץ אחד שם. פרט לטירחה הגדולה שתהליך זה יוצר, קשה לזהות בו יתרון אמיתי ובולט.

הערכת שווי מקצועית – הצעת מחיר הוגנת

קונה פלוס קונה כלי כסף בשיטה שאתם לבטח תאהבו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עוד היום עם קונה פלוס, ולספר לנו מעט על כלי הכסף שלכם. בהמשך לכך, אנו נשלח אליכם איש מקצוע שיבחן את הפריטים השונים ויבצע הערכת שווי מקצועית של כלי הכסף שלכם. הערכת שווי זו מבוססת על עקרונות אספנות, ועקרונות תמחור של פריטים מסוג זה, ואם יש בידיכם פריטים נדירים או פריטי אספנות, אתם תקבלו את התמחור המתאים לכך. לאחר שנדון במחיר ונגיע לעמק השווה, אנו נגיע אליכם לביתכם, נאסוף את כל כלי הכסף ונשאיר לכם את התשלום המגיע לכם.

משלמים לכם בכף מזומן ביד ומייד

חברת קונה פלוס קונה כלי כסף ומשלמת לכם לא בצ'ק דחוי, לא בתשלומים חודשיים שווים, לא בכרטיס אשראי ולא בשום אמצעי אחר שעלול להעלות אצלכם חשש לגבי קבלת הכסף המגיע לכם. אנו מגיעים אליכם, אוספים את הפריטים ומשלמים לכם בכסף מזומן ביד ומייד, כך שכאשר אנו יוצאים מפתח הבית, הכסף שלכם כבר מונח בכיסכם, ואתם יכולים להניח את כל הסיפור מאחוריכם ולשכוח ממנו. כך אנו פועלים מזה שנים ארוכות, כך בנינו את המוניטין שלנו, ועל כך אנו מקפידים ברכישת כל סוגי החפצים מכל הלקוחות שלנו.

ערכו את מחקר השוק שלכם

אבל אתם ממש לא חייבים לסמוך עלינו. כיום, בעידן האינטרנט, יש לכם את היכולת לערוך חיפוש מדוקדק ולבחון בעצמכם כמה שווים כלי הכסף שלכם. למעשה, אנו ממליצים לעשות את התהליך, על מנת שכאשר אנו נגיע אליכם וניתן לכם את הצעת המחיר עבור כלי הכסף שלכם, תוכלו להיווכח שהמחירים שאנו מציעים הם מחירים הוגנים וראויים בהתאם לכלי הכסף שאתם רוצים למכור. חברת קונה פלוס קונה כלי כסף מזה שנים ארוכות, ורוצה להמשיך ולקנות אותם עוד שנים ארוכות קדימה, ולכן אנו מקפידים על השם שלנו, על המוניטין שלנו, על האמינות שלנו ועל השירות הטוב ביותר לכל לקוח ולקוח.

מחירי תיווך

אחרי שאמרנו את זה, עליכם לקחת בחשבון שהמחיר שאנו מציעים הוא אינו המחיר של הצרכן הסופי, אלא מחיר תיווך. ברכישת כלי הכסף שלכם, אנו לוקחים על עצמנו סיכון גבוה מאוד, שאולי לא נוכל למכור חלק מכלי הכסף, ואולי חלקם ימכרו במחירים נמוכים משמעותית ממה שחשבנו, בעוד שאנו קונים ומשלמים עבור כל הפריטים בבת אחת ובכסף מזומן. בסופו של דבר, חברת קונה פלוס היא חברה עסקית שמטרתה היא להעביר את הפריטים היפים והנדירים האלה מאדם שאין לו צורך בהם, לאנשים שדווקא מחפשים אותם ומוכנים לשלם עליהם כסף.

חברה עם מוניטין שצועד איתה שנים ארוכות

בתהליך זה אנו מצפים ליצור רווח כספי שיצדיק את העבודה, הזמן, המשאבים והכסף שאנו משקיעים, ולשם כך עלינו לתמחר את הפריטים בצורה הראויה. יחד עם זאת, אנו מזמינים אתכם לערוך בדיקה מול כל גורם אחר אשר קונה כלי כסף, ולגלות בעצמכם שהצעת המחיר והערכת השווי שתקבלו מקונה פלוס היא ההצעה ההוגנת ביותר, והדברים נכונים תמיד, בכל מקרה ומקרה, וזאת על פי הניסיון רב השנים שבנינו בתחום זה. חברתנו אינה מבוססת על אופורטוניזם, או על הזדמנויות "לעשות מכה", אלא על פעילות שאנו חיים אותה יום יום, אוהבים אותה, ומקפידים לעשות אותה בצורה הטובה ביותר על מנת להבטיח את המשך פעילותנו והצלחתנו בתחום.

צרו קשר עוד היום

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם קונה פלוס עוד היום, לספר לנו על כלי הכסף שלכם, ולקבל מאיתנו את כל הפרטים הדרושים לכם על מנת לקבל החלטה, וכן לקבוע מועד שבו נוכל להגיע לביצוע הערכת השווי ורכישת כלי הכסף שלכם.