קונה כסא נדנדה– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

Doll in Rocking chair

כסא נדנדה הוא פריט ריהוט ייחודי ומעניין, שלא ניתן למצוא בכל בית. על אף שבעבר היה זה פריט ריהוט מאוד פופולארי, אותו היה ניתן למצוא בבתים רבים, הרי שהיום מדובר בפריט קצת מיושן, שבמרבית המקרים פוגע יותר בקו העיצוב של הבית, מאשר תורם לו. אם יש לכם כסא כזה ואין לכם מקום בשבילו בסלון, או אם יש לכם כסא כזה ואחסנתם אותו במחסן למשך כל השנים האחרונות, כדאי שתדעו שכסא הנדנדה שלכם שווה כסף, וכדאי שתדעו שיש מישהו שכבר מעוניין לקנות אותו מכם.

משלמים לכם במזומן, ביד ומייד

אתם לא צריכים לפרסם מודעת יד שנייה, ולא צריכים לחפש את הקונה המיוחל. זה לא משנה אם אתם מאמינים שמישהו יקנה אותו בכלל, וזה לא משנה אם אתם לא רואים בו כל ערך יותר. אתר קונה פלוס קונה כסא נדנדה מכל רחבי הארץ, משלם לכם את המחיר ההוגן וההולם עבורו, ועושה זאת בכסף מזומן. לא תצטרכו להמתין לתשלום עתידי מובטח שלעולם לא יגיע, ולא תצטרכו לתהות האם הצ'ק הדחוי שקיבלתם אכן ייפרע במועד הפרעון. מייד במעמד ביצוע העסקה, תקבלו את התמורה המגיעה לכם בכסף מזומן, ביד ומייד.

תומס 053-717-1186

מגיעים אליכם לכל מקום ברחבי הארץ

אתר קונה פלוס קונה כסא נדנדה וכל שעליכם לעשות כדי למכור לנו את כסא הנדנדה שלכם, הוא לספר לנו עליו, מה מצבו, מה סוגו, ממה הוא עשוי, בן כמה הוא, האם יש בו אלמנטים ייחודיים וכדומה, ואנו נבצע הערכת שווי מקצועית של הכסא, ונפיק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית. לכשתחליטו, תוכלו לפנות אלינו ואנו נגיע עד אליכם כדי לפנות את הכסא מביתכם, ולא משנה אם אתם גרים בבאר שבע, בפתח תקווה, בתל אביב או בבת ים. באותה הזדמנות גם נפקיד בידיכם את הכסף המגיע לכם, שאותו כאמור, תקבלו בשטרות כסף מזומן, ביד ומייד.