קונה מדליות

קונה מדליות

האהבה למדליות, הזיכרון המתוק עוד מהילדות

זוכרים כשהייתם קטנים וזכיתם במדליות? כמה התרגשתם? בטוח שהרבה. כשקטנים מתרגשים מכל מחווה. המדליות הן מחווה נהדרת כמעט לכל ילד וילדה. הייתם מאמינים שגם כיום יש מבוגרים שמשוועים למדליות ואוהבים לאסוף אותם לחיקם? לא תמיד ברור הצורך, אבל אם זה עושה טוב על הלב של אנשים, למה לא לאמץ את המנהג ולקנות מדליות? טוב, לא באמת. אין סיבה לקנות מדליות, אלא אם יש לכם יצר ותשוקה לאספנות מדליות. אם אין לכם את היצר הנכסף, סביר להניח שאין לכם סיבה במדליות, אבל אם יש מדליות ברשותכם יהיה נהדר אם תמצאו קונה מדליות שישמח לקנות מכם את מה שיש לכם להציע.

למה שמישהו ירצה לקנות מדליות?

 

זו שאלה טריקית. זה בדיוק כמו לשאול – למה שמישהו ירצה לקנות דירה? לכל אחד יש צורך אחר בחיים ויש כאלה שאוהבים לאגור מדליות ולהציג אותן בתערוכה, להניח אותן על השידה, ליהנות רק מלהסתכל עליהן. כל אחד והצרכים שלו, כבר אמרנו, וכל אחד והתחביבים שלו. יש אנשים שמעורר אותם להתעסק במדליות, זה ממריץ להם את הדם ועושה להם טוב ללחיים, אז מי אנחנו שנתווכח עם הטוב שהאדם מרגיש? בשביל אחד זה מדליות, בשביל אחר זה מכוניות, כל אחד והעניין שיש לו בחיים.

מכרו את המדליות שלכם

אם מדליות לא עושות לכם התרגשות בלב ובכל זאת אגרתם מדליות בתחרויות שונות או שיש לכם מדליות של אישיים, תוכלו לעניין קונה מדליות במה שיש לכם להציע ולעשות כמה שקלים. זה בטח לא יזיק לכיס שלכם. אתם יכולים רק להרוויח. כדאי לבדוק אצל כמה קוני מדליות ולקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. אם יש לכם הרבה מדליות אתם יכולים להרוויח רווח כספי יפה. סתם נחמד לדעת שמשהו שכבר אין לכם בו שימוש, עדיין שווה ערך וכסף.

איפה תאתרו קונה מדליות?

בעיקרון יש קוני מדליות בחנויות שונות ובערים שונות, שמתעסקים עם מדליות או עם תכשיטים. תוכלו לאתר אותם דרך האינטרנט, תוכלו להיכנס לאתרי האינטרנט ולבדוק חנויות. תמצאו מספר מוכרים שישמחו לקנות מכם כל מה שיעניין אותם ויהיה אטרקטיבי דיו.