קונה מזנון עתיק– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

 Cupboard

מדי פעם בפעם אנחנו מגלים עוד פריט ריהוט שכבר אין לנו צורך בו, שכבר אין לנו מקום עבורו, שפעם שירת אותנו נאמנה ומילא את צרכינו, אבל היום כבר לא עונה לדרישות שלנו. מדי פעם בפעם אנחנו גם מתלבטים סביב העניין של מכירת אותו פריט, האם מישהו בכלל ירצה לקנות אותו, בכמה אפשר למכור אותו, איך נמכור אותו, איך נפנה אותו מהבית. בכל אותן פעמים, כבר החל מהיום, כדאי שתדעו שיש מי שרוצה לקנות את הפריטים הללו, והוא מוכן לשלם לכם את התמורה ההולמת עבורו על פי הערכת שווי מקצועית.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לספר לנו על המזנון

אתר קונה פלוס קונה מזנון עתיק, ועוד מאות סוגים של חפצים ופריטי יד שניה משומשים, עתיקים, ייחודיים יותר וייחודיים פחות, והוא עושה זאת בכל רחבי הארץ, ותמיד משלם לכם את התמורה המגיעה לכם ועושה זאת בכסף מזומן בלבד. כל שאתם צריכים לעשות כדי למכור לנו את המזנון העתיק שלכם הוא פשוט לספר לנו על כך. צרו איתנו קשר, ספרו לנו על המזנון, בן כמה הוא, מה גודלו, מאיזה חומר הוא עשוי, מה מצבו, מה צבעו וכדומה. אם תוכלו, מומלץ לצרף גם תמונות, ועל פי הצורך נגיע אליכם ונבחן אותו בגוף ראשון.

תומס 053-717-1186

מפנים את המזנון מביתכם ומשלמים לכם בכסף מזומן

בהתאם לכך, נבצע הערכת שווי מקצועית ונפיק עבורכם הצעת מחיר הולמת והוגנת, שלאחריה נוכל להגיע להסכם לגבי תנאי העסקה. או אז נגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש, נפנה את המזנון מביתכם ובאותה הזדמנות גם נשאיר אצלכם את התמורה המגיעה לכם, לא בצ'ק דחוי, לא בתשלומים חודשיים שווים ולא בהבטחה לאיזשהו סכום כסף שתקבלו מתישהו בעתיד לאחר שאנחנו נמכור את המזנון, אלא בכסף מזומן אותו תקבלו ביד ומייד. קונה פלוס קונה מזנון עתיק ומבטיח לכם עסקה שלא תוכלו להפסיד בה, עסקה שאתם יכולים רק להרוויח בה מחיר הוגן, תשלום במזומן, ופינוי המזנון מביתכם.