קונה מיטת יחיד עתיקה– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

Ancient bed and cot

יש לכם מיטת יחיד שאתם שומרים כבר שנים ארוכות בביתכם, מיטת יחיד אותה ירשתם מהוריכם, קניתם בעצמכם או קיבלתם מקרובי משפחה או מחברים. המדובר במיטת יחיד עתיקה למדי, שאינה מתאימה עוד לקו העיצוב של הבית, וכעת אתם מעוניינים למכור את המיטה ולהשיג את התמורה ההולמת עבורה. ובכן, במקרה כזה, כדאי שתדעו שכבר יש לכם לקוח בטוח, והוא רק ממתין לכם שתמכרו.

מגיעים לכל רחבי הארץ

אתר קונה פלוס קונה מיטת יחיד עתיקה ועוד שורה של פריטי ריהוט עתיקים כמו ארונות עתיקים, ספריות עתיקות, שידות עתיקות, מיטות זוגיות עתיקות, כונניות עתיקות ועוד. אם אתם רוצים למכור לנו את מיטת היחיד העתיקה שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להודיע לנו שכך אתם רוצים. צרו איתנו קשר עוד היום, ספרו לנו על המיטה, מה גודלה, מה מצבה, מה צבעה, האם יש בה משהו ייחודי וכדומה. בהתאם לכך, אנו נבצע הערכת שווי מקצועית ונפיק עבורכם הצעת מחיר הולמת. במידת הצורך, נגיע אליכם כדי להתרשם מהמיטה בגוף ראשון, ולא משנה היכן אתם גרים, בין שאתם מתגוררים בקריית שמונה או בבאר שבע, ובין שאתם מתגוררים בתל אביב או בירושלים.

תומס 053-717-1186

משלמים לכם במזומן

לאחר שנגיע לעמק השווה, אנו נגיע אליכם, ונפנה את המיטה בעצמנו, כך שאתם לא צריכים כלל לדאוג לנושא הפינוי של המיטה מהדירה. באותה הזדמנות גם נפקיד בידיכם את הכסף המגיע לכם, ונעשה זאת לא באמצעות צ'ק דחוי, לא באמצעות תשלומים חודשיים שווים, ולא באמצעות הבטחה על תשלום עתידי במסגרת עסקת קונסיגנציה, אלא באמצעות שטרות כסף מזומן אותם נמסור לכם ביד ומייד כבר במעמד ביצוע עסקת המכירה.

מציעים לכם עיסקה שאי אפשר להפסיד בה

אתר קונה פלוס קונה מיטת יחיד עתיקה ומציע לכם עסקה שפשוט לא תוכלו להפסיד בה. צרו איתנו קשר עוד היום, ונוכל לעשות יחד את הצעד הראשון לקראת עסקת מכירה מוצלחת של מיטת היחיד העתיקה שלכם.