קונה מערכת שינה עתיקה– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

קונה מערכת שינה עתיקה

מערכת שינה הוא מונח המתאר מכלול של פריטים שאותם אפשר למצוא בחדר שינה כמו מיטה, בדרך כלל זוגית, כונניות ושידות, ארון בגדים ופריטים נוספים כמו מנורות לילה, שידת טואלט ועוד. אם יש לכם מערכת שינה כזאת, ואם מדובר במערכת עתיקה, אתם צריכים לדעת שהמערכת הזאת שווה כסף, ושיש לכם כבר קונה בטוח הממתין לכם עם הכסף ביד.

מגיעים עד אליכם

לא משנה היכן אתם ממוקמים ברחבי הארץ, בין שאתם מתגוררים בבאר שבע או בקריית שמונה, ובין שאתם מתגוררים בתל אביב או בירושלים, אתר קונה פלוס קונה מערכת שינה עתיקה ומגיע עד אליכם כדי לפנות את הפריטים מהבית שלכם. לא תצטרכו לפרסם מודעת יד שניה, לא תצטרכו להתמודד עם עשרות מתעניינים שבסופו של דבר גם לא קונים, ולא תצטרכו לתהות האם הכסף המגיע לכם אכן יתקבל.

משלמים לכם בכסף מזומן

אתר קונה פלוס קונה מכם את מערכת השינה ומשלם לכם את המגיע לכם בכסף מזומן, ביד ומייד. בשלב ראשון נבצע הערכת שווי מקצועית של מערכת השינה, ונפיק עבורכם הצעת מחיר הוגנת והולמת. בהמשך לכך, לאחר שנגיע לעמק השווה, נוכל לבצע את עסקת המכירה במסגרתה אנו נגיע אליכם, נאסוף את כל הפריטים הנדרשים, ונפקיד בידיכם את התמורה המגיעה לכם בשטרות כסף מזומן. לא בצ'ק דחוי, לא בתשלומים חודשיים שווים, ולא בתשלום שוטף פלוס 90, אלא במזומן, ביד ומייד.

תומס 053-717-1186

מסורת של קנייה ומכירה

כך אנו פועלים מזה שנים ארוכות, וכך אנו מבטיחים את שביעות רצונם של כל לקוחותינו, ומבטיחים לעצמנו זרם קבוע של פריטים הנכנס למעגל הקנייה והמכירה. כך אנחנו גם נוהגים איתכם על מנת שגם אתם תיהנו מהעסקה ותרצו גם בעתיד למכור לנו פריטים נוספים שאינכם מעוניינים בהם. זו היא עסקה שבה אתם פשוט לא יכולים להפסיד, אלא רק להרוויח, גם בהיבט הכספי וגם בחוויית השירות. צרו קשר עוד היום ונוכל לעשות את הצעד הראשון.