קונה סלון עתיק– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

Living room

אם יש לכם סלון עתיק, בין שהוא כולל שתי ספות ושולחן, ובין שהוא כולל סט שלם של אביזרי ריהוט ועיצוב עתיקים, ואם אתם רוצים למכור את הסלון העתיק שלכם ולקבל תמורתו את המחיר ההולם, כדאי שתדעו שיש לכם כבר קונה הממתין שתמכרו את הסלון שלכם, והוא ממתין לכם עם הכסף ביד. אתר קונה פלוס קונה סלון עתיק ועוד שורה של פריטים עתיקים יותר ועתיקים פחות, ייחודיים יותר וייחודיים פחות, ובאופן כללי כל חפץ משומש ויד שניה.

הערכת שווי מקצועית

כל שעליכם לעשות כדי למכור לנו את הסלון העתיק שלכם הוא ליצור איתנו קשר, לספר לנו על הסלון העתיק שלכם ולתת לנו את הפרטים שעל בסיסם נוכל לבנות עבורכם הצעת מחיר. בהתאם למידע זה, נוכל לבצע הערכת שווי מקצועית, ולהפיק עבורכם הצעת מחיר הולמת המשקפת את השווי האמיתי של הסלון שלכם. במידת הצורך נוכל להגיע אליכם כדי לבצע את ההערכה מגוף ראשון, ולא משנה אם אתם מתגוררים בבאר שבע, בקריית שמונה, בתל אביב או בבת ים.

תומס 053-717-1186

תשלום במזומן

קונה פלוס קונה סלון עתיק ומשלם לכם לא בצ'ק דחוי, לא בתשלומים חודשיים שווים ולא בכרטיסי אשראי, אלא בשטרות כסף מזומן אותם אתם מקבלים מייד במעמד ביצוע העסקה. לאחר שאנחנו נפנה את הסלון מהדירה שלכם ונצא לדרכנו, אתם כבר תוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם כשכספכם מונח בכיסכם. מפה והלאה אנחנו כבר נדאג לסלון שלכם, ונמצא עבורו את הקונה הטוב ביותר, שמעוניין בסלון עתיק ומוכן לשלם את התמורה הראויה עבורו.

חוויית מכירה יוצאת דופן

כך אנו פועלים במשך שנים ארוכות, וכך אנו מבטיחים לעצמנו זרם בלתי פוסק של פריטים וחפצים משומשים למכירה אותם אנו מקבלים מאין ספור לקוחות מרוצים שמכרו לנו בעבר, ומעוניינים למכור לנו פריטים נוספים שכבר אין להם צורך בהם. צרו איתנו קשר עוד היום, ונוכל לעשות את הצעד הר