קונה עזבון

מרבית האנשים המקבלים לידיהם עזבון מרגישים תחילה מעין תחושה של הלם כאשר הם רואים את כל התכולה הממלאת את העזבון. דירה טיפוסית מלאה בחפצים מכל הסוגים, בדיוק כמו כל בית טיפוסי, כשלבעלי העזבון אין כל צורך במרבית הפריטים. במידה והעזבון נמסר לכם בירושה, יהיו בו מן הסתם לא מעט חפצים שתרצו לאסוף ולשמור לעצמכם כמזכרת מהאדם היקר שנפטר והותיר לכם את כל רכושו, אבל בסופו של דבר, מרבית הפריטים בדירה הם פריטים שאין לכם כל צורך בהם, ויהיה עליכם לפנות אותם כדי שתוכלו לקחת את הדירה אל השלב הבא בחייה.

למה לפנות ולמסור בחינם כשאפשר למכור ולהרוויח?

לפנות את החפצים האלה כך סתם, זה עושה הרגשה לא נעימה. חפצים שהיו יקרים לאותו אדם שהוריש לכם את העזבון, ואתם כך מפנים ומוסרים אותם ללא כל תמורה. בנוסף לכך, החפצים האלה שווים כסף, ואין שום סיבה שלא תקבלו את הכסף המגיע לכם תמורתם, אלא שכדי לעשות את זה יהיה עליכם לפרסם את הפריטים השונים בלוחות מודעות יד שניה, להמתין להגעת הקונים הפוטנציאליים, לטפל בזרם הקונים המתעניינים בפריט כזה או אחר, ובסך הכל לטפל באין ספור פניות, להתמקח על המחיר, להסביר, לפרט, ולגלות בסופו של דבר, שמעטים מאוד אכן מעוניינים לקנות.

קונים את כל התכולה וכל סוגי החפצים בבת אחת

במקום כל התהליך הזה, אתם יכולים להזמין את חברת קונה פלוס אשר קונה עזבון בדיוק כפי שהוא על כל תכולתו בבת אחת ובתשלום אחד. אתם לא צריכים לשכנע אף אחד, אתם לא צריכים להתמקח על המחיר, אתם לא צריכים לחשוב על האופן בו תפנו את הפריטים מן הדירה, ועל מה כן יצליח להימכר ומה לא יצליח להימכר. כל הפריטים בעזבון שלכם עומדים למכירה, וחברת קונה פלוס קונה עזבון על כל תכולתו, כולל כל סוגי החפצים.

חברה וותיקה ומנוסה, קונה חפצים בכל מצב

חברת קונה פלוס פעילה בתחום זה כבר שנים רבות, במהלכן רכשה ומכרה החברה את כל סוגי החפצים שאתם יכולים לחשוב עליהם, החל מבקבוקי סיפולוקס ועד פריטי ריהוט ענתיקות, וחפצי אספנים נדירים. עבור החפצים השונים שאנו קונים אנו מבצעים הערכות השווי מקצועיות באמצעות אנשי מקצוע מתאימים, ומעניקים לכם הצעת מחיר כוללת לכל התכולה. מרגע שהסכמנו על המחיר, אנו מגיעים אליכם עם צוות מתאים וכלי הובלה מתאים, ומפנים את כל הפריטים מהעזבון שלכם.

משלמים לכם את המגיע לכם במזומן, ביד ומייד

מייד עם פינוי הפריטים, אנו משאירים בידיכם את הכסף המגיע לכם, ואנחנו עושים את זה לא באמצעות צ'ק דחוי לעוד שלושה חודשים, לא בארבעה תשלומים חודשיים שווים, לא באמצעות כרטיס אשראי ולא במודל הקונסיגנציה המעניק לכם את המגיע לכם רק לאחר שהפריטים יימכרו על ידנו, אלא בכסף מזומן הנמסר לכם ביד ומייד, כך שמרגע שאנו יוצאים מדלת הבית, אתם יכולים להניח את כספכם בכיסכם, ולהיות בטוחים שכל מה שמגיע לכם התקבל. כעת אתם יכולים להניח את הכל מאחוריכם ולהתקדם אל השלב הבא במאמץ שלכם להוביל את הדירה אל השלב הבא של חייה.

חברה מקצועית המעניקה לכם שירות הוגן ושלם

חברת קונה פלוס קונה עזבון, ופועלת בשיטה זו מזה שנים ארוכות. אנו מקפידים מאוד להעניק לכל לקוח ולקוח את הצעת המחיר הראויה, מתמחרים כל פריט או קבוצה של פריטים בצורה מקצועית, ואם יש לכם בתוך כל אוסף הפריטים, פריטים מיוחדים בעלי שווי חריג, פריטי אספנות, ענתיקות אמיתיות וכדומה, תוכלו להיות בטוחים שאנו נעניק לכם את ההצעה ההוגנת והראויה גם עבור כל אחד ואחד מהם. יחד עם זאת, אנחנו לא מצפים מכם שתאמינו בנו ותקחו את המילה שלנו בעיניים עצומות.

תוכלו לבדוק את הדברים בעצמכם

אנו מזמינים אתכם לבצע מחקר שוק עצמאי משלכם, להיכנס לאינטרנט ולחפש את כל המידע שאתם יכולים למצוא אודות הפריטים הבולטים באוסף הפריטים שלכם. במחקר שוק קצר זה, תוכלו לקבל תמונה מדוייקת יותר לגבי השווי האמיתי של הפריטים שלכם, ולגלות שהמחירים שאנו מציעים בהערכת השווי המקצועית שלנו עומדים בקריטריונים הנדרשים וברמה הנדרשת. חברת קונה פלוס קונה עזבון מזה שנים ארוכות, ומקפידה להעניק לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, וזאת למעשה הסיבה שאנו פעילים ומשגשגים בשוק זה מזה שנים כל כך ארוכות.

חברה עם לקוחות חוזרים

למעשה, לקוחות רבים של קונה פלוס הם לקוחות שהגיעו אלינו במסגרת שירות קונה עזבון או שירות קנייה אחר, ובהמשך הדרך, לאחר שחוו את השירות ואת הכדאיות של העבודה איתנו, החליטו להזמין שירות נוסף בו הציעו לנו למכירה את כל החפצים שאין להם עוד צורך בהם בביתם הפרטי. כך אנו בונים את השם שלנו ואת המוניטין שלנו לאורך השנים, וכך אנו מבטיחים לכל לקוח ולקוח את רמת ההגינות ושביעות הרצון הגבוהה ביותר שאפשר למצוא בשוק זה בישראל.

משלמים מחירי תיווך אטרקטיביים והוגנים עבור כל פריט

אחרי שאמרנו את זה, כדאי לדעת דבר פשוט: חברת קונה פלוס קונה עזבון במחירי תיווך ולא במחירים הסופיים. החברה לוקחת על עצמה סיכון עצום בכך שהיא משלמת מראש עבור כל אותם חפצים, מבלי שיש לה בטחון האם תוכל למכור את כל החפצים, והאם תוכלו למכור אותם במחיר שהיא מעריכה. בנוסף לכך, צריכה החברה לייצר לעצמה רווח כספי ממכירת החפצים והעברתם למי שמעוניין בהם כדי שתוכל להמשיך ולפעול בתחום זה. על כן, המחירים המשולמים על ידנו הם מחירי תיווך ולא מחירי שוק סופיים.

חיים את עולם המסחר, מעבירים ממי שלא צריך, למי שמוכן לשלם

זו היא למעשה האופציה היחידה העומדת בפניכם, וכל גוף שיגיע וירכוש את כל הפריטים בדירתכם בבת אחת, ישלם לכם מחירי תיווך, שכן זה הוא המניע היחיד שלו לעשות כן: היכולת לקחת את הפריטים מאנשים שאינם זקוקים להם, ולהציע אותם למכירה ברווח לאנשים שמעוניינים לשלם עליהם. ברבות השנים צברנו ידע רב והיכרות רבה עם אנשים וגופים העוסקים בתחום האספנות, ובכלל גופים המעוניינים לקנות חפצים שונים למטרות עיצוביות ופונקציונליות שונות, וזה מ שמאפשר לנו להגיע אליכם ולקנות את כל הפריטים בבת אחת, תוך נטילת הסיכון הגדול על כתפנו.

צרו קשר עוד היום ובתוך ימים ספורים נצא לדרך

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם חברת קונה פלוס, לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם אודות שירות קונה עזבון, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא, ולקבל את כל התשובות לגבי האופן בו אנו מבצעים את התהליך, כיצד אנו מתמחרים את הפריטים השונים, כיצד אנו משלמים לכם את התמורה המגיעה לכם, וכיצד אנו בונים את התהליך בצורה כזאת שכולם ירוויחו, גם אנחנו וגם אתם. חברת קונה פלוס חיה את עולם המסחר הזה מזה שנים ארוכות, חיה אותו יום יום, אוהבת אותו ומתמחה בו, וכעת מציעה לכם את ההזדמנות ליהנות מהיכולות המקצועיות הגבוהות שלנו, המאפשרות לנו לעשות בדיוק את מה שאתם צריכים בקלות, במהירות וכמובן, במחירים הוגנים וראויים.