קונה עזבונות

עזבון הוא שם כולל לכלל הנכסים המוגדרים כעזבון של האדם לאחר מותו. ייתכן שנושא העזבון לא עניין אתכם עד כה, אלא שכעת נפטר קרוב משפחה שלכם, שגם הוריש לכם את עזבונו. מאוד לגיטימי שמצב זה יוצר אצלנו רגשות אמביוולנטיים של עצב לצד שמחה, שכן מצד אחד אנו נאלצים להיפרד מאדם קרוב אלינו, כל כך קרוב שהוריש לנו את כל רכושו, ומצד שני, הרכוש שהוריש לנו יכול להוות נקודת מפנה בחיינו, ולאפשר לנו לשפר מאוד את איכות חיינו וליהנות מבטחון כלכלי גבוה יותר.

להפיק את המקסימום מהעזבון שלכם

אחרי שאמרנו את זה, כאשר אתם מקבלים עזבון לידיכם, אתם רוצים למצוא את הדרך הטובה ביותר, המשתלמת ביותר והקלה ביותר לקחת את הדירה אל השלב הבא בחייה, שלב שיכול לבוא לידי ביטוי על ידי כך שאתם עצמכם תעברו להתגורר בדירה, או שתעמידו אותה להשכרה או למכירה. להבדיל, עזבון לא חייב לבוא תמיד במודל של דירת ירושה, והוא יכול להתבטא באוסף של חפצים ופריטי רכוש שירשתם לאחר מותו של אדם קרוב, ללא קשר לדירה בה הם מאוחסנים. בכל אחד מן המקרים המטרה שלכם היא להפיק את המירב מכל אותם חפצים, לבטח כפי שאותו אדם שהוריש לכם אותם היה רוצה.

דרך אחת מסובכת, ודרך אחת קלה ומהירה

לאחר שבודדתם מתוך העזבון את החפצים שאתם כן רוצים לשמור לעצמכם, חפצים בעלי ערך רגשי או כספי גבוה עבורכם, אתם יכולים לעשות שני דברים: אתם יכולים לפרסם את כל החפצים בלוחות מודעות יד שניה, להתמודד עם אין ספור פניות מאין ספור מתעניינים, שמתמקחים ומתווכחים אך בדרך כלל אינם קונים, ואתם יכולים לחפש קונה עזבונות שיקנה מכם את כל הפריטים בבת אחת, בתשלום אחד, ויאפשר לכם להניח את כל הסיפור מאחוריכם מהר מאוד, תוך שאתם מקבלים את התמורה ההוגנת עבור כלל הפריטים.

רכישת כל הפריטים בעזבון לאחר הערכת שווי מקצועית

חברת קונה פלוס היא בדיוק אותו גורם קונה עזבונות, המציעה לכם את האפשרות להציע את כל הפריטים הכלולים בעזבון, או כל חלק מהם שתבחרו, למכירה, ואנו נקנה אותם במסגרת עסקה אחת כוללת, עליה תקבלו הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית. את הערכת השווי של כל אחד מן הפריטים ושל סך הפריטים יחד, נבצע באמצעות איש מקצוע המתמחה בתחום זה, ובהתאם לכך נפיק עבורכם הצעת מחיר שתשקף את התמורה הראויה. לאחר שנדון בדברים ונגיע לעמק השווה, נגיע אליכם, לכל כתובת שתתנו לנו, נאסוף את כל הפריטים ונפקיד בידיכם את התשלום המגיע לכם.

נותנים לכם את כל מה שמגיע לכם בכסף מזומן, ביד ומייד

חברת קונה פלוס קונה עזבונות ויודעת עד כמה חשוב לכם לקבל את התמורה ביד ומייד. אתם לא רוצים להיכנס למעגל של חששות האם הצ'ק שקיבלתם אכן יכובד, האם התשלומים שהבטיחו לכם אכן יכובדו עד סופם, ואתם לא רוצים למסור את החפצים על בסיס הבטחה שתגמולכם ישולם לכם לאחר שהם יימכרו, כפי שנהוג לעשות במודל הקונסיגנציה. חברת קונה פלוס לא נוהגת באף אחד מן המודלים הללו, ודואגת לשלם לכם את התמורה המגיעה לכם בכסף מזומן ביד ומייד, כך שברגע שאנו נצא מהדירה, הכסף שלכם כבר יהיה בכיסכם, ואתם תוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם ולהמשיך הלאה למשימות החשובות הממתינות לכם.

שירות יוצא דופן לכל אחד מלקוחות החברה

לאורך שנים ארוכות בהם קונה פלוס קונה עזבונות, מקפידה החברה על מתן שירות יוצא דופן ומעבר למצופה לכל אחד מלקוחותיה. זאת הסיבה, שהחברה מצליחה לנהל את פעילותה המשגשגת כבר שנים רבות, עם מוניטין רב ההולך לפניה. בכלל זה, אנו מקפידים מאוד על הענקת הערכות שווי אותנטיות, משקפות והוגנות עבור כל פריט שאנו קונים. אם בעזבון שלכם ישנם פריטים עתיקים, פריטים בעלי ערך מיוחד או פריטי אספנות למיניהם, אנו נזהה אותם ונעניק לכם את הערכת השווי הראויה עליהם.

בדקו את הדברים בעצמכם כדי להרגיש בטוחים עם ההחלטה

כמו כן, אנו מקפידים על תשלום הכסף במזומן, על איסוף כל הפריטים בעצמנו ללא כל מאמץ או מעורבות מצידכם, ועל ניהול כל התהליך בצורה שתעניק לכם שקט נפשי ובטחון במה שאתם עושים. אבל אנחנו לא מצפים שתקבלו את המילה שלנו מבלי לבדוק בעצמכם, ומזמינים אתכם לבצע מחקר שוק קטן משלכם, כדי לראות מה באמת שווים הפריטים אותם אתם רוצים למכור. תוכלו לעשות את המחקר הזה באמצעות האינטרנט, לקבל מושג לגבי השווי המקורב של פריטים מסויימים, ולאחר מכן לגלות שהערכות השווי שלנו עומדות בקריטריונים של הוגנות.

חיים את עולם המסחר יום יום

בהיבט זה חשוב לציין כי חברת קונה פלוס קונה עזבונות כחלק מרכזי בפעילותה העסקית, וזאת למטרת יצירת רווח כספי שיממן את כל העלויות והסיכונים הכרוכים בפעילות זו. ברכישת העזבון, אנו למעשה נוטלים עלינו סיכון גדול בכך שאנו קונים מראש את כל הפריטים, מבלי שנדע האם נוכל למכור את כולם עד האחרון שבהם, ומבלי שנדע האם נוכל להשיג עבור כל פריט את המחיר שאנו צופים. בנוסף לכך, על המחיר שאנו משלמים עבור כל פריט, עלינו גם לייצר רווח כספי שלשמו אנו פועלים, ועל כן המחירים שאנו מציעים הם מחירי תיווך ולא מחירים סופיים של השוק.

מעניקים לכם את חבילת הערך הטובה והאטרקטיבית ביותר

אחרי שאמרנו את זה, כל גורם שיגיע אליכם לקניית כל הפריטים בעסקה אחת, לעולם לא ישלם לכם את מחיר השוק, אלא את מחיר התיווך, ממש כמו חנות משכון. מה שאנחנו כן יכולים להבטיח לכם, שאצלנו בקונה פלוס, אתם תקבלו את התמורה ההוגנת על כל פריט ופריט, מתוך ידיעה ברורה שאתם מקבלים את המקסימום האפשרי בתנאים נוחים אלה של מכירת כל העזבון במסגרת עסקה אחת, לגורם אחד. כך אנו פועלים מזה שנים ארוכות, וכך אנו משמרים את המוניטין שלנו בקרב לקוחותינו.

חברה מצליחה ובעלת מוניטין עם לקוחות חוזרים

למעשה, מרבית לקוחותינו מקפידים לחזור אלינו לאחר שהזמינו מאיתנו את שירות קונה עזבונות, וזאת לצורך מכירת חפצים נוספים שאינם זקוקים להם בביתם הפרטי. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת קונה פלוס עוד היום, לקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם לצורך קבלת החלטה, לשאול את השאלות המטרידות אתכם ולקבל את כל התשובות לגבי האופן בו מתנהל התהליך, האופן בו אנו מבצעים את הערכת השווי, האופן בו תוכלו לבחון את המחירים שאנו מציעים לכם, וכל שאלה אחרת המעסיקה אתכם סביב השירות.

רמת השירות הגבוהה ביותר לכל לקוח ולקוח

אנו מתחייבים לרמת השירות הגבוהה ביותר, להערכת השווי ההוגנת ביותר, ולכך שבתום ביצוע העסקה, אתם תישארו עם שביעות רצון מלאה, והבנה שעשיתם למען עצמכם את הדבר הנכון ביותר לעשות. אין לכם מה להפסיד, ואתם לא צריכים לקחת על עצמכם שום סיכום או מחוייבות. פשוט התקשרו אלינו עוד היום, ואנו נבצע הערכת שווי של הפריטים על חשבוננו, ונאפשר לכם לקבל את ההחלטה בזמנכם החופשי.