קונה פינת אוכל עתיקה– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

קונה פינת אוכל עתיקה

פינות אוכל עתיקות הן פריטים שכבר די קשה למצוא בעידן המודרני בו כולם מחפשים את הקווים המרובעים מצד אחד, או את הקווים הזורמים מן הצד השני. פינות אוכל מעץ מלא כבד עם אין ספור עיטורים הן אולי פריט מיוחד מאוד, אך גם יקר מאוד, וגם לא ממש מודרני. אם יש לכם פינת אוכל כזאת ואתם מעוניינים למכור אותה תמורת המחיר ההולם עבורה, אתר קונה פלוס קונה פינת אוכל עתיקה ומציע לכם את המחיר ההולם עבורה.

אין צורך לפרסם מודעת יד שניה

אינכם צריכים לפרסם מודעת יד שניה, ואינכם צריכים להתחיל לחפש את הקונה המיוחל שיסכים לשלם לכם את מה שמגיע לכם מלכתחילה. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם אתר קונה פלוס ולהציע לנו את פינת האוכל העתיקה שלכם. אתר קונה פלוס קונה פינת אוכל עתיקה כמו גם עוד שורה של פריטי ריהוט עתיקים מכל הסוגים, ארונות עתיקים, כונניות עתיקות, שידות עתיקות, מיטות זוגיות עתיקות, מיטות יחיד עתיקות ועוד.

קונים מכל רחבי הארץ

לא משנה היכן אתם ממוקמים ברחבי הארץ, אתר קונה פלוס יגיע אליכם ויפנה מביתכם את פינת האוכל העתיקה שלכם, וישלם לכם את התמורה המגיעה לכם בכסף מזומן. תמורה זו תחושב על פי הערכת שווי מקצועית שנבצע ובהתאם נגיש לכם הצעת מחיר הולמת. כמובן שנדון במחיר יחד, נגיע לעמק השווה ואת הכסף המגיע לכם תקבלו בכסף מזומן ביד ומייד.

תומס 053-717-1186

משלמים לכם בכסף מזומן

המדובר על עסקה שאי אפשר להפסיד בה. המדובר על עסקה שאפשר רק להרוויח בה, והמדובר על עסקה שבה אינכם צריכים לחשוש מצ'קים דחויים שלא יכובדו, מתשלומים חודשיים שווים שיימרחו על זמן רב מדי וכדומה. כבר במעמד ביצוע העסקה אתם מקבלים את המגיע לכם, ויכולים להניח את כל העניין מאחוריכם כשכספכם כבר מונח בכיסכם. צרו קשר עוד היום ונעשה יחד את הצעד הראשון לקראת עסקת מכירה מוצלחת.