קונה רהיטים וינטאג'– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

קונה רהיטים וינטאג'

רהיטי וינטאג' הם אותם רהיטים שלפני שלושים, ארבעים, חמישים או יותר שנים, היו נחשבים לדבר החם ביותר בעולם הריהוט. מאז ועד היום השתנה מעוד ענף הרהיטים, סגנונות העיצוב, החומרים מהם מכינים רהיטים, הצבעים הדומיננטיים וכדומה, ואותם רהיטים ישנם הפכו לפריטים מיוחדים וייחודיים שקשה להשיג בשוק החופשי. אם יש לכם רהיטים כאלה, אתר קונה פלוס קונה רהיטים וינטאג' ומציע לכם כסף מזומן בתמורה.

אין צורך בפרסום מודעות יד שנייה

לא תצטרכו לפרסם מודעות יד שנייה, ולא תצטרכו להתמודד עם פינוי הרהיטים מהבית. כל שעליכם לעשות כדי למכור לנו את הרהיטים העתיקים שלכם הוא ליצור איתנו קשר ולספר לנו עליהם. ספרו לנו כמה רהיטים יש לכם, מה גודלם, מה סוגם, מה מצבם וכדומה, ובהתאם לכך אנו נבצע הערכת שווי מקצועית ואובייקטיבית. במידת הצורך, נגיע אליכם, ולא משנה היכן אתם גרים, על מנת לבחון את הפריטים מגוף ראשון. לבסוף, כשנגיע לעמק השווה, נוכל ללחוץ ידיים ולעשות עסקת מכירה.

תומס 053-717-1186

בלי מאמץ וללא חשש

במסגרת העסקה, לא תצטרכו לעשות כלום, ולא תצטרכו לחשוש מכלום. אנו נגיע אליכם כדי לפנות את הרהיטים מביתכם, וכן נפקיד בידיכם את הכסף המגיע לכם בשטרות כסף מזומן. לא בצ'ק דחוי, לא בתשלומים חודשיים שווים ולא בכרטיסי אשראי, אלא בכסף מזומן ביד ומייד כבר במעמד ביצוע העסקה. קל לראות, שמדובר בעסקה שאתם לא תוכלו להפסיד בה. מייד כשנעזוב את ביתכם עם הרהיטים, אתם כבר תוכלו להניח את כל העניין מאחוריכם, כשהכסף שלכם נמצא כבר בכיסכם.

היסטוריה של לקוחות מרוצים

כך אנו נוהגים כבר שנים ארוכות, וכך אנו מבצעים אין ספור עסקאות מכירה וקנייה לאורך השנה, כשלקוחות מרוצים ממליצים, ולקוחות מרוצים מרוויחים, אנחנו מצליחים. זאת הסיבה שאנחנו משלמים לכם במזומן, וזאת הסיבה שאנו מציעים לכם מחיר הוגן והולם על רכושכם. אל תהססו ואל תתלבטו, צרו קשר עוד היום ונוכל לעשות את הצעד הראשון לקראת עסקת מכירה מוצלחת.