קונה רהיטים עתיקים– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

old beach chair

אם יש לכם רהיטים עתיקים מכל סוג שהוא, בכל גיל שהוא, בכל סגנון עיצוב שהוא, ואם אתם גם רוצים למכור אותם כי הם כבר לא מתאימים לסגנון העיצוב בית, או מכל סיבה אחרת, כדאי שתדעו שהפריטים שלכם שווים כסף, ושיש כבר מישהו שמוכן לקנות אותם ולשלם לכם את המחיר ההולם תמורתם. אתר קונה פלוס קונה רהיטים עתיקים מכל הסוגים ומכל רחבי הארץ, ותמיד תמיד משלם לכם בכסף מזומן.

קונים מראש, ומתמודדים אחר כך

כך אנו פועלים מזה שנים ארוכות בהן אנו קונים פריטים מאנשים שאין להם עוד צורך באותם פריטים, ובמקביל מוכרים את אותם פריטים לאנשים המחפשים בדיוק את אותם פריטים ומוכנים לשלם עליהם. אך קונה פלוס אינו מתווך, אלא שחקן פעיל בתוך תהליך המכירה והקניה. אנחנו לא לוקחים לכם את החפצים ומבטיחים לכם כסף עתידי במקרה של מכירה, אלא קונים מכם את החפצים שלכם מראש, ומתמודדים עם המכירה שלהם באופן עצמאי, כך שאתם יכולים להניח את כל הסיפור מאחוריכם מייד אחרי ביצוע עסקת המכירה.

תומס 053-717-1186

מגיעים אליכם לכל רחבי הארץ ומשלמים במזומן

אם אתם רוצים למכור לנו את הרהיטים העתיקים שלכם, כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולספר לנו עליהם. ספרו לנו אילו סוגי רהיטים יש לכם, מה מצבם, מה מאפיין אותם, מה גילם וכדומה. בהתאם לכך אנו נבצע הערכת שווי מקצועית, ועל פי הצורך גם נגיע כדי לבחון את הפריטים בגוף ראשון. לכשנגיע לעמק השווה, אנו נגיע לפנות את כל הפריטים מהבית שלכם, ובאותה הזדמנות נפקיד בידיכם את הכסף המגיע לכם, לא בצ'ק דחוי ולא בתשלומים חודשיים שווים, אלא בשטרות כסף מזומן, כך שלאחר שנצא מהדלת, אתם כבר תוכלו להשאיר את כל העניין מאחוריכם, כשהכסף שלכם בכיסכם.

צרו קשר עוד היום

אל תהססו, ואל תתלבטו, אנו מציעים לכם עסקה שלא תוכלו להפסיד בה. צרו עוד היום קשר עם קונה פלוס, ונוכל יחד לעשות את הצעד הראשון לקראת עסקת מכירה מוצלחת.