קונה ריהוט עתיק– אנחנו קונים צלצל עכשיו! תומס 053-717-1186

קונה ריהוט עתיק

ריהוט עתיק הוא מונח גג הכולל בתוכו מגוון רחב של פריטי ריהוט ביתיים. בתוך המכלול הגדול של ריהוט עתיק אפשר למצוא רהיטים מסוף המאה שעברה, רהיטים מתחילת המאה ואף רהיטים מתקופות קודמות יותר. כמובן שלכל סוג של פריט, ולכל פריט בגיל שונה, יש תג מחיר שונה המושפע גם ממצבו של הרהיט, ההיסטוריה שהוא מביא איתו ועוד. כל ריהוט עתיק שיש לכם, אם אתם מעוניינים למכור אותו, כדאי שתדעו שיש לכם כבר קונה הממתין לכם עם הכסף ביד, ומחכה שתציעו את הריהוט שלכם למכירה.

ספרו לנו על הריהוט העתיק שלכם

אתר קונה פלוס קונה ריהוט עתיק מכל הסוגים לרבות מיטות זוגיות עתיקות, מיטות יחיד עתיקות, ארונות עתיקים, כונניות עתיקות, שידות עתיקות, מערכות שינה עתיקות וכל סוג אחר של ריהוט עתיק בין שמדובר בריהוט לבית ובין שמדובר בריהוט למשרד. אם אתם רוצים למכור לנו את הריהוט העתיק שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולספר לנו עליו. ספרו לנו איזה סוגי ריהוט יש לכם, מה מצבם של הפריטים, בני כמה הם, האם ומה מיוחד בהם וכדומה.

תומס 053-717-1186

הערכת שווי מקצועית ותשלום במזומן

בהתאם לכך, אנו נבצע הערכת שווי של הפריטים ונפיק עבורכם הצעת מחיר הולמת המשקפת את השווי האמיתי של הפריטים. לאחר שנגיע לעמק השווה, אנו נגיע אליכם ונאסוף את הפריטים לא משנה אם אתם מתגוררים בקריית שמונה, בבאר שבע, בתל אביב או בבת ים. באותה ההזדמנות גם נפקיד בידיכם את הכסף המגיע לכם, ואת זה אנחנו נעשה במזומן בלבד. לא בצ'ק דחוי, לא בתשלומים חודשיים שווים, ולא בהבטחה על איזה שהוא תשלום עתידי שתקבלו במועד מאוחר יותר, אלא בשטרות כסף מזומן ביד ומייד.

צרו קשר עוד היום

אל תהססו ואל תתלבטו, אתר קונה פלוס קונה ריהוט עתיק ומציע לכם עסקה שפשוט אי אפשר להפסיד בה. צרו איתנו קשר עוד היום, ונוכל לעשות את הצעד הראשון לקראת עסקת מכירה מוצלחת.

ניתן ליצור קשר בטלפון 0546565910