קונה שידות עתיקות תומס 053-717-1186

Old chest of drawers

שידות עתיקות יכולות להגיע במגוון רחב של גדלים, עיצובים וצבעים, ואם הן במצב סביר, הן בהחלט יכולות להיות גם שוות לא מעט כסף. העניין הוא שכדי למכור אותן, אתם צריכים קודם כל למצוא קונה, וכדי למצוא קונה אתם צריכים לעבור תהליך ארוך של פרסום השידות העתיקות, והתמודדות עם פניות של עשרות פונים שאמנם מאוד מתעניינים, אבל בסופו של דבר לא קונים. במקום כל התהליך הזה, כדאי שתדעו שישנו כבר לקוח אחד בטוח שרק מחכה שתמכרו, והוא מחכה לכם עם הכסף ביד.

מציעים לכם את המחיר ההולם

אתר קונה פלוס קונה שידות עתיקות ופריטים עתיקים אחרים כבר שנים ארוכות, ולאורך כל השנים שומר על מסורת של לקוחות מרוצים ושבעי רצון, ויש לכך סיבה טובה. אתר קונה פלוס עוסק במכירה וקניה כבר שנים ארוכות, וישנה חשיבות רבה לאתר לייצר זרם קבוע של פריטים אותם ניתן לקנות ולמכור. בדיוק מהסיבה הזאת, ומכל הסיבות הנכונות שבעולם, אנו מקפידים על כך שלקוחותינו יקבלו את המחיר ההולם תמורת חפציהם, ויקבלו אותו בצורה הכי בטוחה שיש.

משלמים לכם במזומן, תמיד

את זה אנחנו משיגים על ידי כך שאנחנו לעולם לא משלמים ללקוחותינו בצ'קים דחויים או בהבטחות על תשלומים עתידים לפי שיטת הקונסיגנציה. אתר קונה פלוס קונה שידות עתיקות ותמיד משלם לכם במזומן. כאשר נסיים את העסקה וכל אחד יפנה לדרכו, אתם כבר תוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם, כשכספכם כבר מונח בכיסכם, ואין לכם צורך לחשוש עוד משום דבר.

תומס 053-717-1186

עסקה שאי אפשר להפסיד בה

גם את הפריטים עצמם אנו נגיע אליכם כדי לאסוף ולפנות מן הדירה, בין שאתם מתגוררים בקריית שמונה או חיפה, ובין שאתם מתגוררים בבאר שבע או תל אביב. במכירת השידות העתיקות שלכם לאתר קונה פלוס, אתם זוכים בעסקה שאתם פשוט לא יכולים להפסיד בה, לכן התקשרו אלינו עוד היום ונוכל לעשות את הצעד הראשון.