קונה שרפרפים עתיקים תומס 053-717-1186

Two antique stools

אם במהלך השנים צברתם שרפרפים, ותמיד דאגתם לא להשליך אותם לפח הזבל, אלא לאחסן אותם במחסן הבית, ייתכן מאוד שהשרפרפים שלכם יכולים להיכלל בקטגוריה של שרפרפים עתיקים. על אף שמדובר סך הכל בשרפרפים, אם השרפרפים שלכם מספיק עתיקים, ואם הם מספיק מיוחדים, הם גם יכולים להיות שווים מספיק כסף כדי לעודד אתכם למכור אותם ולהרוויח את התמורה ההולמת עבורם.

יש לכם כבר קונה מובטח

אתר קונה פלוס קונה שרפרפים עתיקים מכל הסוגים, מבצע עבורכם הערכת שווי מקצועית ומאפשר לכם למכור את השרפרפים שלכם מבלי לפרסם מודעות יד שניה ומבלי להתמודד עם כל התהליך של חיפוש לקוח והמכירה לו. אתר קונה פלוס ממתין לכם שתחליטו למכור את השרפרפים שלכם והוא ממתין לכם עם שטרות כסף מזומן ביד כדי להבטיח שאת כספכם אתם תקבלו מייד במעמד ביצוע העסקה, ולא במועד עתידי כלשהו שאף אחד לא יודע אם ומתי יגיע.

ניסיון של שנים בעולם הקנייה והמכירה

אתר קונה פלוס קונה שרפרפים עתיקים ועוד שורה של פריטים וחפצים משומשים מכל הסוגים, בין שמדובר בפריטים עתיקים ומיוחדים ובין שמדובר בפריטי יד שניה סטנדרטיים. את הפריטים הללו אנו מציעים לאחר מכן למכירה לאנשים המחפשים אותם ומוכנים לשלם בעדם. כך למעשה, אנו עושים את החיבור בין אנשים כמוכם שברשותם חפצים שאין להם עוד צורך בהם, ובין אנשים שמעוניינים באותם חפצים. הניסיון שרכשנו לאורך שנים, והאופן בו אנו דואגים לשביעות הרצון של הלקוחות שלנו, מסייעים לנו לשמר זרם קבוע של פריטים למכירה ולקנייה לאורך שנים.

תומס 053-717-1186

מגיעים עד אליכם ומשלמים לכם במזומן

כל שאתם צריכים לעשות כדי למכור לנו את השרפרפים העתיקים שלכם הוא ליצור איתנו קשר ולספר לנו על כך. אנו נגיע אליכם לכל מקום ברחבי הארץ, בין שמדובר על קריית שמונה או באר שבע, ובין שמדובר על ירושלים או תל אביב, נפנה את הפריטים ונשלם לכם בכסף מזומן, ביד ומייד.