קונה תקליטים

תקליטים האם אחד מסוגי הפריטים שיוצרים בנו את תחושת הנוסטלגיה החזקה ביותר, ולבטח כאשר התקליטים האלה מונחים על גבי פטיפון עם מחט המנגנת את תוכנם עם רעשי הרקע האופייניים לתקליט טיפוסי, ועם איכות השמע יוצאת הדופן של פטיפון באיכות גבוהה. יחד עם זאת, עבור מרביתנו, התקליטים בבית אינם באמת קשורים למחשבות על נוסטלגיה, על סינדי לאופר או על הביטלס, אלא דווקא לערימות ש תקליטים שתופסים מקום רב בספריה בבית, מעלים אבק ואין בהם כל שימוש.

פריט נוסטלגיה בעידן הדיגיטלי

היום, בשנות האלפיים, תקליטים הם פשוט כבר לא פריט שעושים בו שימוש, ופרט לערך הנוסטלגי שהם יודעים לספק לנו, התחליפים המודרניים המבוססים על טכנולוגיות דיגיטליות, יודעים לספק לנו ערכים גבוהים יותר הן באיכות השמע, הן בקלות ההפעלה, הן בעמידות לאורך זמן והן ברמת הניידות. מאחר ופטיפון כבר אין לכם, ומאחר והמכשיר היחיד המחובר למערכת הסטריאו שלכם הוא המחשב או נגן השמע המודרני, אין באמת כל ערך בשמירת התקליטים בבית רק כדי שיעלו אבק ויתפסו מקום יקר ערך במרחב הביתי המוגבל.

במקום לאגור את התקליטים והאבק, תמכרו ותרוויחו כסף

במקום לאגור את התקליטים בבית, תוכלו להרוויח עליהם כסף. אמנם מרבית התקליטים הם אינם בעלי ערך אספני שיכול לסדר אתכם לכמה חודשים, אבל אוסף תקליטים גדול שיש לכם בבית, בהחלט יכול לייצר עבורכם הכנסה משמעותית שאיתה תוכלו לעשות משהו מועיל יותר, לקנות דבר מה שאתם זקוקים לו, או פשוט לחסוך את הכסף, ובכל מקרה ליהנות מקצת יותר מקום ומרחב שיתפנו בעקבות מכירת התקליטים. מה שחשוב הוא שתדעו למי למכור את התקליטים, ושעסקת המכירה תתבצע על בסיס שווי הוגן של התקליטים.

קונים את כל סוגי התקליטים מכל הז'אנרים ומכל הזמנים

לא משנה מה הם התקליטים שיש לכם בבית, תקליטים של מייקל ג'קסון, תקליטים של להקת בלונדי, הביטלז, סנדי לאופר, מטאליקה, מוסיקה קלאסית, רוק כבד, שנות ה 90, תקליטים עתיקים, תקליטים משנות ה 80 או כל ז'אנר אחר, חברת קונה פלוס קונה תקליטים מכל הסוגים ובכל מצב, ומשלמת לכם את המחיר ההוגן על כל תקליט ותקליט, עבור כל התקליטים. אינכם צריכים לפרסם מודעות בלוחות יד שניה, אינכם צריכים להמתין חודשים ארוכים עד שיפנו אליכם אנשים, ואינכם צריכים להתמודד עם מתעניינים פוטנציאליים שמתמקחים ומתמקחים אך לא קונים. חברת קונה פלוס קונה תקליטים במקום, על בסיס הערכת מחיר הוגנת, ומשלמת לכם ביד ומייד.

חברה מקצועית המכירה את התחום מזה שנים ארוכות

מזה שנים ארוכות שחברת קונה פלוס קונה את כל סוגי הפריטים והחפצים שאתם רק יכולים לחשוב עליהם. אנו קונים הכל מהכל, בוחנים את כל החפצים ומוכרים אותם הלאה לאספנים, קונים מזדמנים ויעדים מוכרים שאותם הכרנו לאורך שנים ארוכות של פעילות בתחום. חברת קונה פלוס הוא הגורם המקשר בינכם ובין האנשים שבאמת מחפשים את התקליטים שיש לכם להציע. את תהליך הקניה אנו מבצעים בצורה מקצועית לחלוטין, המבוססת על הערכת שווי של כל התקליטים בצורה מקצועית על ידי איש מקצוע.

הערכת שווי מקצועית והצעת מחיר הוגנת

בהתאם להערכת השווי שתבוצע, נפיק עבורכם הצעת מחיר במקום, ולאחר שנגיע לעמק השווה, אנו נאסוף את התקליטים מביתכם ונפנה אותם בעצמנו, ובאותה הזדמנות גם נשאיר לכם את התשלום המגיע לכם, לא בצ'ק, לא בכרטיס אשראי, לא בתשלום דחוי ולא בעשרה תשלומים חודשיים שווים, אלא בכסף מזומן אותו תקבלו ביד ומייד, ומרגע שנצא מדלת ביתכם, תוכלו לשכוח מכל הסיפור ולהניח אותו מאחוריכם.

כל התקליטים שלכם שווים כסף, ואנחנו מוכנים לשלם עבורם

עכשיו, אתם עשויים להביט בתקליטים שלכם ולחשוב לעצמכם שאף אחד לא ירצה אותם, שבסך הכל מדובר בכמה תקליטים שיש לכולם בבית, ואין אף אחד שיהיה מוכן לשלם עליהם כסף. אם זה אכן מה שאתם חושבים לעצמכם, אז אתם טועים. ישנם אנשים רבים האוספים תקליטים, ודבקים בערך הנוסטלגיה שהם מספקים להם הרבה מעבר לערך איכות השמע הדיגיטלי שמספק נגן תקליטורים למשל. אותם אנשים מוכנים לשלם על תקליטים ישנים, ובדרך כלל הם רוצים כמה שיותר וכמה שרק אפשר להשיג.

קביעת ערך התקליט בהתאם למצבו ומידת נדירותו

אחרי שאמרנו את זה, אתם יכולים להבין גם מדוע מרבית התקליטים שלכם אינם נחשבים לענתיקה או לחפץ אספנות נדיר ששווה הרבה כסף. התקליטים האלה מצויים בבתים רבים וכולם מנסים להיפטר מהם. אפשר כמובן למצוא לקוח לכל תקליט, אך המחיר צריך לשקף את הערך המסופק, ואת המידה בה אפשר למצוא את אותו התקליט ממקור אחר. ככל שהתקליט שלכם נדיר יותר, כך ערכו יהיה רב יותר, והתואר הזה של תקליט נדיר שמור לתקליטים מסויימים בלבד שהפכו עם השנים לתקליטי אספנות נדירים.

אמינות, מהימנות ומחירים הוגנים

העניין הוא שייתכן מאוד שאותו תקליט אספנות יושב אצלכם על המדף, ואינכם מודעים כלל לעניין זה. אם תרצו, תוכלו לעשות מחקר אינטרנט בעצמכם, ולבדוק את השווי של התקליטים השונים שלכם, אך בכל מקרה, תוכלו לסמוך על קונה פלוס שתבצע עבורכם הערכת שווי מקצועית של כל התקליטים, ואם באוסף התקליטים שלכם ישנם תקליטים נדירים, אתם תקבלו עבורם את הערך הראוי. חברת קונה פלוס קונה תקליטים מזה שנים ארוכות, ומבטיחה לכם את רמת האמינות והמהימנות הגבוהה ביותר בשוק זה.

מודלים של מכירה שאתם לא רוצים להיות מעורבים בהם

בבדיקה מהירה שתוכלו לעשות בעצמכם, תוכלו לגלות שחברות רבות מתנות את הרכישה בתנאים רבים, שומרות לעצמן את הזכות לברור את התקליטים ולקחת רק את התקליטים הטובים ביותר. חברות אחרות לא תשלמנה לכם בכסף מזומן, ולמעשה יבצעו את הרכישה במודל של קונסיגנציה קרי, התשלום יועבר לכם רק לאחר שהחברה תמכור את התקליטים הלאה. אלו הם כמובן מודלים שיכולים להתאים לעסקים שונים ובהיקפים שונים, אבל זה ממש לא מה שאתם מחפשים.

מגיעים אליכם, אוספים את התקליטים ומשלמים במזומן ביד ומייד

מה שאתם מחפשים זו חברה שמגיעה אליכם, קונה מכם את התקליטים בו במקום, מפנה אותם מביתכם, ומשאירה לכם את כספכם בכסף מזומן, כך שלא תצטרכו לחשוש לתשלום, או להטריח את עצמכם בשאלה האם מדובר בחברה אמינה שאכן תחזיר אליכם טלפון כאשר תצליח למכור את התקליטים שלכם. חברת קונה פלוס קונה תקליטים בו במקום, ובתנאים שבהם כולם מנצחים, גם אתם וגם אנחנו. יחד עם זאת, חשוב להבין שחברת קונה פלוס משקיעה כסף, זמן ועבודה רבה בקניית התקליטים, וכי מטרתה הסופית היא להפיק רווח כספי כמו כל עסק אחר, ולכן המחירים שתקבלו מאיתנו הם מחירי תיווך ולא מחירים סופיים.

קונה תקליטים ומשלמת את המחיר ההוגן עבורם

למעשה, אף אחד לא יציע לכם מחיר מלא על כל תקליט, שכן כל מי שקונה מכם את התקליטים, עושה זאת על מנת למכור אותם הלאה ולהפיק ערך כספי מהידע המקצועי שצבר לאורך השנים. ואולם, אתם יכולים בהחלט להיות רגועים שחברת קונה פלוס תציע לכם את המחיר ההוגן ביותר, ואת המחיר הראוי לתשלום עבור התקליטים שלכם.