קונה תקליטים גל 054-499-9107

Vinyl

התקליטים יצאו מחיינו כבר לפני כשני עשורים, עם כניסתו של הקומפקט דיסק אל תוך חיינו. מאותו היום אנחנו אוספים דיסקים על גבי דיסקים, וגם הם כבר נחשבים לדי מיושנים היום, בעידן ה MP3. יחד עם זאת, רבים מאיתנו מסרבים להיפרד מאותם פריטים נוסטלגיים, ושומרים אותם למקרה שתהיה לנו ההזדמנות לקנות פטיפון אותנטי ולהאזין לצליל הייחודי של תקליטי הויניל. אם גם אתם שמרתם את התקליטים שלכם, אך כעת אתם נוכחים שכנראה לא תעשו בהם עוד שימוש לעולם, אתם יכולים למכור את כל התקליטים כבר עכשיו, ולא צריכים לחפש אפילו קונה.

אתם רק צריכים לרצות למכור, ויש לכם קונה

אתר קונה פלוס קונה תקליטים מכל הסוגים, מכל הזמנים ומכל הז'אנרים. אתם לא צריכים לפרסם מודעת יד שניה, אתם לא צריכים להמתין עד שיפנה אליכם קונה רציני, ואתם לא צריכים להתמודד עם עשרות פונים שרק רוצים לשאול שאלה, אך לעולם לא קונים דבר. כל שעליכם לעשות הוא לרצות למכור את התקליטים, וליצור איתנו קשר על מנת לספר לנו על כך. ספרו לנו כמה תקליטים יש לכם, מה מצבם, מה הם הז'אנרים של התקליטים וכדומה, ואנו נפיק עבורכם הצעת מחיר הולמת והוגנת.

גל 054-499-9107

משלמים לכם בכסף מזומן

לכשתחליטו, אנו נגיע אליכם, ולא משנה היכן אתם מתגוררים ברחבי הארץ, נאסוף את התקליטים ונפנה אותם מביתכם, לא לפני שנפקיד בידכם את התמורה המגיעה לכם. את כספכם תקבלו מאיתנו לא בצ'ק דחוי, ולא בתשלומים חודשיים שווים. את כספכם גם לא תקבלו מאיתנו בקונסיגנציה רק לאחר שנמכור את התקליטים שלכם הלאה, אלא בכסף מזומן שיימסר לכם ביד ומייד, כבר במעמד ביצוע העסקה.

עסקה שאתם יכולים רק להרוויח בה

אתר קונה פלוס קונה תקליטים ומציע לכם עסקה שאתם לא יכולים להפסיד בה, אלא רק להרוויח. צרו איתנו קשר עוד היום, ספרו לנו על התקליטים שלכם, ובתוך ימים ספורים תוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם, כשכספכם כבר נמצא בכיסכם.